Muži používajú AI v zoznamovacích aplikáciách, aby mali úspech u žien

0
Muži používajú AI v zoznamovacích aplikáciách, aby mali úspech u žien

Dvaja muži prezradili, ako používajú AI na to, aby si dohodli viacero rande týždenne. Používajú pri tom programy Rizz a MGAI, aby im napísali námety na rozhovory.

Muži, ktorí nariekajú, že zoznamovacie aplikácie uprednostňujú ženy, teraz používajú AI na „vyrovnanie šancí“ – vytvorením neodolateľných textov.

Portál DailyMail.com spravil rozhovor s 30-ročným Paulom a 20-ročným Eddim z Floridy, ktorí používajú chatbotov ako prostriedok na generovanie celých konverzácií. Tvrdia, že im priniesli až päť rande týždenne.

Nezadaní používajú aplikácie ako Rizz a MGAI, ktoré boli špeciálne navrhnuté ako zoznamovacie nástroje, ktoré sa riadia textovými výzvami. Umelej inteligencii môžete napríklad prikázať, aby napísala správu „so šarmom Leonarda DiCapria“.

Prečítajte si: Ako platforma Only fans ovplyvňuje životy žien?

Muži majú malú šancu pri online zoznamovaní

Paul, 30-ročný muž, používa aplikácie AI na generovanie úvodných zoznamovacích viet. Pre DailyMail.com povedal, že „systém je proti nemu, keď je chlap“. Atraktívne ženy dostanú 100 matchov denne, ale pre mužov je ťažké dopracovať sa k aspoň nejakej zhode.

Paul pre DailyMail.com povedal: „Prvý deň, keď som použil AI, som mal match, dostal som odpoveď, dohodol som si rande a dali sme sa dokopy – to všetko za menej ako 24 hodín.“

„Mám asi sto lepších vecí na práci, než používať svoj mozog na vymyslenie vtipného textu, ktorý s najväčšou pravdepodobnosťou dostane 16-ročné indické dieťa, ktoré sa vydáva za sexy dievča, aby ma mohlo okradnúť o 20 dolárov,“ povedal Paul, ktorý žije na Miami. „Alebo aby som získal 20-percentnú šancu na odpoveď, ktorá väčšinou nikam nevedie.“

„Zoznamovacie aplikácie sú pre mňa prostriedkom na dosiahnutie cieľa, takže čokoľvek môžem urobiť, aby som dosiahol lepšie výsledky a zároveň minimalizoval ich toxicitu, urobím to.“

Ako rozbehnúť konverzáciu alebo 14 tipov na small talk

Umelá inteligencia na tvorbu úvodných viet

Príklad promtu pre MGAI robota

Paul povedal, že na generovanie „otváračov konverzácie“ a odosielanie následných správ používa aplikácie vrátane MGAI a Wing. Vysvetlil tiež, že aplikáciu MGAI (Message Game AI) je možné doladiť tak, aby generovala vety na otvorenie konverzácií, ktoré túto prácu spravia za neho.

„Rovnako ako mnoho nástrojov AI si to vyžaduje rýchle inžinierstvo, aby umelá inteligencia vytvorila dobrý text,“ povedal Paul.

„Napríklad mám úryvok textu, ktorý používam na textovanie pomocou slov: „Píš so šarmom Leonarda Di Capria a nenútenosťou Jakea Paula. Napíš to ako teenager na snapchat. Vyhni sa interpunkcii, nepoužívaj žiadne emotikony. Nebuď nasilu vtipný.“

Toto dokáže vygenerovať MGAI

Povedal, že takéto výzvy chrlia ‚otvárače konverzácií‘ za ‚dve až tri sekundy‘.

Paul tvrdil, že si teraz dokáže dohodnúť štyri až päť rande týždenne tým, že strávi 10 minút písaním správ dvakrát denne.

S botom je to efektívnejšie

„Nerobím to vždy, ale je to oveľa efektívnejšie. A teraz mám prebytok kontaktov, takže si môžem zoradiť viac schôdzok, ako potrebujem, a môžem ich aj posunúť, keď som zaneprázdnený, alebo ísť na menej z nich,“ pokračoval.

Väčšina žien, s ktorými sa Paul stretáva, nie je oboznámená s tým, že si pomáha umelou inteligenciou, ale spomenul si na prípad, keď sa jedno dievča, s ktorým bol na rande, po tom, čo to zistilo, rozzúrilo – ale ona pritom na svojom profile použila falošnú fotografiu.

Chytil „sumca“

„Minulý štvrtok som išiel na rande do vinárne a chytil som sumca, takže to začalo zle,“ povedal pre DailyMail.com. Sumec alebo catfish sa označuje človek, ktorý niečo predstiera na sociálnych sieťach. Napríklad použije inú fotografiu a vydáva ju za seba.

Začala sa náhodne sťažovať na AI. Každopádne som jej povedal, že posielanie textových správ dievčatám cez aplikácie je strata času, takže som to urobil pomocou AI.“

Na minútu sa otočila, obelela a povedala, že je to nemorálne a že ju lovím sumcom.“

Povedal som jej, že je to úplne smiešne, pretože chlapi aj tak neustále žiadajú svojich priateľov, aby im pomohli s textami.“

„Tiež som poukázal na to, že ona zase používa AI každý deň na zlepšenie svojho vzhľadu, keď používa filtre na Instagrame.“

Paul sa potom vytratil na toaletu a spýtal sa AI, aký je najslušnejší spôsob, ako niekomu povedať, že musí odísť z rande.

pixabay.com

Eddie používa aplikáciu Rizz na písanie rozhovorov na online zoznamovanie

„Svet online zoznamovania môže byť naozaj drsný. Nekonečné browsovanie, rozpačité úvody a ghosting – bol som tak blízko k vymazaniu aplikácií,“ hovorí Eddie.

Program Rizz analyzuje kontext konverzácií a ponúka vopred napísané návrhy, ako by používateľ zvyčajne mohol reagovať.

Webová stránka platformy uvádza, že používatelia nahrávajú snímky obrazovky konverzácií s ich matchom a životopisom potenciálneho partnera. A umelá inteligencia im „poskytne vtipné, chytré a vtipné odpovede, ktorým ich polovička neodolá“.

„Rizz prispôsobil svoje návrhy tak, aby dopĺňali môj špecifický štýl a atmosféru, namiesto toho, aby len produkoval generické jednoduché vety. Do zoznamovacích aplikácií to vrátilo ľudský prvok, ktorý zvyčajne zažijeme len osobne.“

Eddie hovorí, že Rizz mu umožnil „preraziť“ v rozhovoroch a nájsť si dievča na rande – a tak pozitívne zmenil svoj prístup k zoznamovaniu. Vysvetlil, že program Rizz mu pomáha vytvárať „ice-breakery“ a tak nie je ťažké sa s niekým zoznámiť.

Zdroj: https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-13301183/men-ai-dating-game-wingmen-chatbots-dates-rizz-mgai.html

žiadne príspevky na zobrazenie