Online konferencia SAMA SEBOU. Pridáš sa?

0
Online konferencia SAMA SEBOU. Pridáš sa?

Konferencie sa rozbehnú až v druhej polovici roka. Stretnúť sa s inými, rovnako naladenými ženami môžete aj online. Najbližšie napríklad na online evente SAMA SEBOU

Konferenciu vytvorila Nora Sulík, certifikovaná transformačná koučka, ktorá nám prezradila viac o projekte.

Prečo si vytvorila online konferenciu SAMA SEBOU?

Mnohé ženy sú v tomto období frustrované, pretože je na ne vyvíjaný veľký tlak, musia toho zvládať oveľa viac, ako predtým a nemajú na seba čas. S myšlienkou vytvoriť online konferenciu som koketovala už asi 2 roky a to, že nastala situácia, v ktorej sme sa všetci ocitli, bolo pre mňa definitívnym impulzom ju konečne zorganizovať.

Čo je jej cieľom?

Cieľom konferencie je podporiť ženy, aby v tomto náročnom období načerpali obrovské množstvo pozitívnej energie, viac porozumeli svojmu telu a podporili lásku k sebe. Dokázali vnímať svoju jedinečnosť a krásu a tiež skvalitnili svoje vzťahy a zbavili sa toho, čo im neprospieva. Prítomné hostky im pomôžu objaviť ich svoje silné stránky, talenty a pomôžu im pracovne sa posunúť ďalej. Možno práve spôsobom, o ktorom predtým ani neuvažovali. Cieľom je, aby si ženy dokázali viac veriť, počúvali svoju intuíciu a odľahčili svoju dušu.

Čo bude obsahom prednášok a workshopov?

Online konferencia SAMA SEBOU vám ponúka rozmanité prednášky 23 slovenských a českých expertiek zameraných na zdravie, vzťahy, ženské telo, kariéru a prosperitu. Môže vám pomôcť odbremeniť sa od strachov, neistoty, nepochopenia, nedostatku energie, preťaženosti a pocitu, že na niečo nemáte a vytvoriť vám priestor, v ktorom si môžete dovoliť byť znovu SAMA SEBOU.

Ako bude prebiehat?

Konferencia sa bude vysielať ONLINE cez internet, preto si ju môžete pozrieť z pohodlia domova. Stačí sa len zaregistrovať a získať VSTUPENKU ZDARMA zadaním svojej e-mailovej adresy.

Každý deň o 9:00 uverejníme prednášky + pohybovú video-lekciu, ktoré budú dostupné ZDARMA len do 24:00 v deň ich zverejnenia.

Bezplatná registrácia na online konferenciu vám taktiež umožní vstúpiť do súkromnej FB skupiny, kde budeme spoločne zdieľať ďalšie inšpirácie a aha momenty, môžete v nej osloviť prednášajúce lektorky s otázkami k prednáškam a taktiež v nej budeme každý deň počas konferencie súťažiť o hodnotné ceny.

Kedy bude konferencia prebiehat?

Online konferencia SAMA SEBOU bude prebiehať od štvrtka 28.5. do nedele 31.5.2020.

Ako dlho bude trvať?

Je to 4-dňové online podujatie.

Všimla som si, že je možné kúpiť si aj konferenčný balíček. Ako to teda funguje?

Áno, vstupenka je zadarmo, ale tým, že prednášky budú prebiehať od štvrtka, 28.5. do nedele, 31.5. nie každý má takúto časovú kapacitu. Celé prednáškové dni sú nabité úžasnými a transformačnými zážitkami a informáciami. Už teraz sa môžete tešiť na to, ako odľahčíte svoje telo, myseľ a dušu. Pokiaľ sa však nechcete zahltiť tým, že budete sledovať všetko naraz a máte obavu, že to nestihnete spracovať, zapamätať si a aplikovať vo svojom živote, máme pre vás pripravený bohatý KONFERENČNÝ BALÍČEK.

Čo teda balík obsahuje?

KONFERENČNÝ BALÍČEK obsahuje:

  • neobmedzený prístup ku všetkým prednáškam + video-lekciám
  • darčeky k prednáškam od lektoriek konferencie
  • kolekciu 24 transformačných meditácií
  • neobmedzenú podporu v online Škole šťastia
  • 20 PREMIUM BONUSOV od prednášajúcich lektoriek

Čo je highlight konferencie, na čo sa tešiť?

Highlightom konferencie sú podľa mňa všetky úžasné témy našich prednášajúcich lektoriek. Každá je expertkou vo svojom odbore a prináša ženám možnosť zmeniť niečo vo svojom živote. Často spôsobom, o ktorom ste predtým možno ani neuvažovali. Avšak okrem vzdelávacích a inšpiratívnych prednášok sa všetky účastníčky konferencie môžu tešiť aj na pohybovú video-lekciu dňa a dopriať si tak nielen inšpiráciu, ale aj uvoľniť svoje telo. Počas konferencie si budete môcť zatancovať zmyselnú salsu, rozprúdiť energiu v tele vďaka hravému tančenému spevňovaciemu tréningu, uvoľniť sa vďaka joge a nechať sa unášať orientálnou inšpiráciou vo forme brušného tanca.

žiadne príspevky na zobrazenie