Panasonic predstavuje tri nové inovatívne domáce pekárne

0
Panasonic predstavuje tri nové inovatívne domáce pekárne

Spoločnosť Panasonic, jeden z lídrov v segmente malých kuchynských spotrebičov, dnes predstavila nový rad inovatívnych domácich pekární, ktoré ponúkajú kvalitu, ktorú pocítite pri každom pečení. Spoločnosť Panasonic totiž ťaží z mnohých rokov skúseností v oblasti pečenia a bola prvou značkou, ktorá predávala domáce pekárne na celom svete. Teraz predáva pekárne už viac ako 34 rokov.

Pre všetkých domácich pekárov

Najnovší rad pekární je s využitím odborných znalostí navrhnutý pre bezproblémové domáce pečenie, ktoré sa tak stane vašou obľúbenou zábavou. Či už ste kreatívni a skúšate radi nové veci, alebo sa musíte stravovať bez lepku. Tri nové modely domácich pekární sú vybavené funkciami, ktoré splnia želanie všetkých:

• SD-YR2550 plne automatická pekáreň s dávkovačom droždia, hrozienok/orieškov, strieborná farba
• SD-R2530 plne automatická pekáreň s dávkovačom hrozienok/orieškov
• SD-B2510 automatická pekáreň

Model SD-YR2550 ich má 31, SD-R2530 disponuje 30 programami a SD-B2510 ponúka 21 možností, vďaka ktorým ľahko pripravíte pravé domáce pečivo (vrátane celozrnného), cesto na pizzu, briošky, koláče, cesto, džemy a kompóty.

Domáce pekárne sú ďalej vybavené duálnymi teplotnými senzormi, ktoré merajú tak teplotu v miestnosti, ako aj vnútornú teplotu pekárne. Nastavenie a riadenie časovača pre dokonalé kysnutie cesta je zárukou perfektného vykysnutia a odpočinku cesta bez ohľadu na podmienky. Nová funkcia hnetenie imituje pohyby a procesy ručného miesenia, čo pomáha dosiahnuť ideálnu konzistenciu pri každom pečení. Okrem toho každý z nových produktov obsahuje aj rad inovatívnych funkcií, ktorých cieľom je uľahčiť kvalitné pečenie a ponúknuť vynikajúce výsledky aj v domácich podmienkach.

Elegantný nový dizajn

Pretože doma trávime viac času než kedykoľvek predtým, chceme, aby spotrebiče vyzerali aj fungovali skvele. Nový elegantný horizontálny dizajn perfektne zapadne do každej kuchyne a zaberá minimálny priestor na pracovnej doske.

Manuálne nastavenie

Úplne nové manuálne funkcie vám umožnia popustiť uzdu vašej fantázii a dávajú slobodu upiecť si pečivo aj torty presne podľa vašich predstáv. V manuálnom režime si nastavujete sami parametre miesenia a kysnutia, napríklad čas miesenia a kysnutia. Domáca pekáreň sa tak stane vaším dokonalým pomocníkom so zárukou kvalitného výsledku. Nemusíte už namáhavo cesto hniesť alebo čakať, až dosiahne izbovú teplotu. Domáca pekáreň tiež zastane prácu niekoľkých ďalších kuchynských spotrebičov, takže odpadá časť práce s následným čistením.

Programy na chlebovú zmes

Nové programy na pečenie chleba z pripravených zmesí, ktoré nájdete pri všetkých modeloch radu, ponúkajú najpohodlnejšie pečenie. Stačí vsypať vašu obľúbenú chlebovú zmes, doplniť vodu a prístroj sa postará o zvyšok. Úžasne lahodný chlieb je hotový za chvíľku!

Programy na torty

Začínajúcim pekárom aj tortovým kreatívcom ponúka nový špecializovaný tortový program krásne pečenie bez ohľadu na recept, prísady alebo skúsenosti. Automatická funkcia určuje optimálny čas miešania a pečenia, aby sa zakaždým podaril nadýchaný výsledok. A vy sa môžete sústrediť len na zdobenie!

Automatické programy

Nech pečiete pre radosť, kvôli bezlepkovej diéte, pre zábavu s deťmi alebo len hľadáte spôsob, ako aj pri nedostatku času si pečenie užívať, rad domácich pekární Panasonic so svojimi automatickými programami uspokojí všetky potreby.

Modely SD-YR2550 a SD-R2530 sú vybavené automatickým dávkovačom hrozienok/orechov. Do cesta môžete v správny čas primiešať ďalšie ingrediencie, napríklad semienka, olivy, sušené ovocie a nasekané alebo údené mäso. Všetko sa rovnomerne zapracuje do zmesi a vy tak budete mať svoj originálny produkt. Pohodlné a zároveň kreatívne pečenie, ktoré je jednoduché a zároveň úsporné, vám umožní stráviť viac času s rodinou.

Okrem toho je model SD-YR2550 vybavený inteligentným dávkovačom droždia, ktorý nájdete len pri domácich pekárňach Panasonic. Vďaka automatickému pridaniu droždia do nádoby na pečenie v správny okamih miešacieho cyklu nepríde droždie do kontaktu s tekutinami, čo je zárukou správneho vykysnutia a dokonalého bochníka.

Programy pre bezlepkové pečenie

Medzi nové funkcie patria štyri špecializované bezlepkové programy, ktoré ponúkajú všetky nové modely pekární. Vďaka tomu je tento rad ideálny pre celiakov alebo ľudí, ktorí dodržiavajú bezlepkovú diétu. Vďaka špecializovaným bezlepkovým programom máte úplnú kontrolu nad surovinami. Nemusíte už robiť kompromisy – doprajte si lahodné pečivo!

Či už sa chystáte na bezlepkové pečenie, kreatívne tvorenie s deťmi alebo si len chcete upiecť krásny bochník chleba, pretože sa vám páči tento životný štýl, Panasonic sa stane vaším cenným pomocníkom. Inšpirácie pre pečenie nájdete na: www.experience-fresh.eu

Domáce pekárne Panasonic je možné objednávať priamo na webových stránkach Panasonic – https://www.panasonic.com/cz/consumer/domaci-spotrebice/domaci-pekarny.html

O spoločnosti Panasonic

Panasonic Corporation je svetovým lídrom vo vývoji a výrobe elektronických technológií a komplexných riešení pre zákazníkov v spotrebiteľskej, obchodnej a priemyselnej sfére. Spoločnosť v roku 2018 oslávila 100. výročie svojho založenia, neustále rastie v globálnom meradle; v súčasnej dobe prevádzkuje po celom svete viac ako 528 dcérskych spoločností a 72 pridružených spoločností. Za rok končiaci sa 31. marcom 2020 spoločnosť vykázala konsolidované čisté výnosy vo výške 7,49 bilióna japonských jenov. Hlavným cieľom Panasonic Corporation je vytvárať prostredníctvom inovatívnych riešení nové hodnoty vo všetkých oblastiach svojej činnosti a tým zlepšovať život svojich zákazníkov i svet, v ktorom žijú. Viac informácií o spoločnosti a značke Panasonic nájdete na internetových stránkach: http://www.panasonic.com/global.

žiadne príspevky na zobrazenie