Poďte s nami otestovať luxusnú kozmetiku proti vráskam Wellmaxx Hyaluron5

0
Poďte s nami otestovať luxusnú kozmetiku proti vráskam Wellmaxx Hyaluron5

Spoločnosť Hyaluron.sk uvádza novú kozmetickú sadu Wellmaxx Hyaluron5, ktorá nemá na trhu konkurenciu. Kombinácia 5 rôznych hyalurónových kyselín s dlhým a krátkym reťazcom v nových produktoch WELLMAXX hyaluron 5 tak môže priniesť ich pozitívny účinok až v 5 rôznych hĺbkach pokožky s  enormným zlepšením, ktoré ponúka potenciál najlepších výsledkov proti vráskam.

Je to kozmetická séria, ktorá naprieč celou sériou obsahuje 5 druhov kyseliny hyaluronovej s molekulovou hmotnosťou 2000 kDa; 1500 kDa-1800 kDa; 5-300 kDa pre ešte dokonalejšie preniknutie do pokožky a rozvinutie objemu naprieč tkanivami pokožky. Kyseliny hyalurónové s dlhým reťazcom vytvárajú na povrchu pokožky zvlhčujúci a upokojujúci film. Kyseliny hyalurónové s krátkym reťazcom sú naopak uložené v hlbších vrstvách pokožky a majú dlhodobý protivráskový účinok.

Hľadáme 30 žien, ktoré získajú od spoločnosti Hyaluron.sk produkty na testovanie v hodnote 29€ ÚPLNE ZADARMO. Tieto ženy počas 14 dní vyskúšaju: Wellmaxx Hyaluron5 Collagen Booster sérum pre obnovu kolagénu, Wellmaxx Hyaluron5 pleťový fluid, Wellmaxx Hyaluron5 očný gél, Wellmaxx Hyaluron5 absolute rich absolútne hydratačný krém.

Aké ženy hľadáme?

Ak spĺňate nasledovné kritéria, môžete sa teraz jednoducho zapojiť do testovania s nami. Hľadáme ženy, ktoré:

  • majú nad 30 rokov, príp. také, u ktorých sa už objavili prvé známky vrások
  • dbajú o kvalitnú starostlivosť o svoju (zrelú) pleť
  • chcú si zachovať mladistvý a svieži vzhľad
  • potrpia si na kvalitnú a luxusnú kozmetiku
  • radi investujú do kvalitnej starostlivosti o pleť
  • sú aktívne na sociálnych sieťach a ochotné odpromovať toto testovanie.

Každá z vás získa všetky vyššie uvedené produkty Wellmaxx Hyaluron5 úplne zadarmo. Jediné, čo musíte spraviť, je vyplniť dotazník PRED a PO testovaní, dať nám dôkladnú spätnú väzbu a šíriť aktívne na svojej sociálnej sieti, že testujete produkt s Akčnými ženami. Je pre nás dôležité, aby ste nám v dotazníku napísali, ako ste boli s týmito produktami spokojné. Rovnako nás poteší aj váš komentár – prečo by ste chceli s nami testovať, priamo pod týmto článkom.

(UPOZORNENIE: Ak nevyplníte dotazník po ukončení testovania, do budúcna už nebudete môcť byť zaradené do ďalšej testovačky.)

Prihlásiť sa môžete prostredníctvom TOHTO DOTAZNÍKA.

Viac o spoločnosti Hyaluron.sk

„Prinášame na trh nielen nové trendy v oblasti kozmetiky, ale snažíme sa šíriť povedomie o tom, že celkové zdravie, ako aj zdravá pokožka je výsledkom systematickej intenzívnej starostlivosti. To, čo platí o celkovom zdraví, platí aj pre jeden dielčí orgán, akým je pokožka. Zvonka totiž vyzeráme tak, ako to vyzerá v našom vnútri. Preto máme aj produkty, ktoré umožňujú úplne komplexnú starostlivosť začínajúc od krvi, pretože tá pokožku vyživuje a stará sa o ňu zvnútra až po produkty ako uvádzame na vonkajšiu starostlivosť. Robíme to preto, lebo človek je bytosť komplexná a pákový efekt všetkého užitočného, čo urobíme pre svoj vzhľad zvonka aj zvnútra je to, čo sa snažíme vysvetľovať…“ uvádzajú zakladateľky.

Koncept intenzívnej starostlivosti o pleť sme oddelili a založili sme nový eshop Hyaluron.sk, kde môžu zákazníci nájsť informácie o tom, ako sa starať o pokožku v pohodlí domova. Cieľom nie je len oddialiť starnutie pleti, ale hlavne získanie zdravej pokožky. Kozmetiku Wellmaxx a Devee nájdete po celom svete ako uznávajú značku, ktorá inšpiruje aj mnohé iné kozmetické značky vo svete kozmetiky! Už 13 rokov predávame luxusnú nemeckú kozmetiku proti vráskam Devee, Wellmaxx a kozmetické prístroje Liftmee. Spolu sme sa vyvíjali a rástli, prešli sme aj produktovými sériami, ktoré boli zákazníkmi málo pochopené – organická séria, detoxikačná séria…. Preto sme získali exkluzivitu na distribúciu v slovenskej a českej republike. Teda ponúkame exkluzívne výrobky s výhradným zastúpením našou firmou našim obchodným partnerom, kozmetickým salónom a zákazníkom.

Celý rozhovor so zakladateľkami nájdete TU.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu