Profesionálne fotenie, akčné ženy a krásne šaty

0
Profesionálne fotenie, akčné ženy a krásne šaty
fotenie na urovni

Pre začínajúce podnikateľky alebo dámy, ktoré si plánujú založiť svoju stránku alebo blog, sa vždy do portfólia hodia kvalitné portrétové fotografie. Preto ponúkame možnosť spojiť príjemné s užitočným a poskytnúť ženám všetky služby pod jednou strechou. Kompletný make-up, styling, kadernícke služby a, samozrejme, fotografku.

Pre veľký záujem sme už po šiesty raz usporiadali event Prezentuj sa na úrovni. Náš prenosný ateliér sa tentoraz usídlil v spoločnosti, ktorá nielenže ponúka nádherné topánky, ale ako mohli dámy zistiť na vlastnej koži, nájdu tam aj pôvabné modely šiat. Moderná presklená budova Topánkova otvorila svoje dvere 11 dámam, ktoré sa prihlásili na na tento event.

Ak sa stretne viacero žien, ktoré pracujú v rôznych oblastiach, vzniknú zaujímavé diskusie a prepájanie. My to voláme networking a vďaka nemu si vždy odnášame niekoľko cenných kontaktov, dávku inšpirácie a nadšenia. A toto nechýbalo ani na tomto podujatí.

som akcna zena mam plan
Spoločné fotenie

Po krátkom privítaní a predstavovaní sa všetkých prítomných dám sme si pripili výborným sektom od Justbe Slovakia. Prekvapilo nás, že niektoré dámy prišli až z Bánoviec nad Bebravou. Niektoré sa pochválili prácou v bankách, iné rozbiehajú vlastný biznis, dokonca aj popri malých deťoch. Dozvedeli sme sa aj o projekte slovakbabybox ako tip na darček pre novonarodené bábätká. Alebo nás upútal príbeh dámy, ktorá roky pôsobila ako členka čestnej stráže a momentálne sa venuje nádhernej potlači látok.

Dámam sa šaty z Topánkova mimoriadne páčili a tak nás neprekvapilo, že mnohé z modelov už nepustili z rúk a hneď si ich išli zakúpiť do výdajne na prízemí. Ani krásne farebné topánky ich nenechali chladnými a použili sa pri fotení, aby dodali povestnú čerešničku v celkovom zladení outfitu.

Topánky z Topankovo.sk
Topánky z topankovo.sk

Opäť sme využili kameramanské zručnosti Ľuboša Guštafíka z WorkingMedia a v jednej z útulným miestností v Topánkove sme natočili video rozhovor – tentoraz so Zuzanou Csontos, ktorá robí web dizajn a venuje sa femine brandingu, čiže špeciálne pre ženy navrhuje vizuálnu identitu pre ich značky.

Poďakovanie patrí hairstylistkám z Lara Beauty a šikovným vizážistkám Veronike Kučerovej a Jane Hrbíkovej. Stylistka Alexandra Vrábelová sa zase postarala o výber šiat, ktoré mohli dámy využiť pri fotení. Pitný režim nám zabezpečili nápoje Diva’s Drink a o darčekové tašky sa postarala firma Dr. Oetker.

vizaz
Vizáž by Veronika Kučerová

Vďaka patrí predovšetkým Topánkovu a ich sympatickej a ústretovej manažérke Veronike Dragulovej. O fotografie z backstage sa postarala Patrícia Macová a portrétové fotografie sa fotili pod taktovkou Gabriely Teplickej. Všetky fotografie môžete nájsť na našej stránke na Facebooku a video na youtube.

Veríme, že sa všetkým dámam páčilo a tešíme sa na ďalšie fotenia a stretnutia v budúcom roku!

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu