Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÉ TIPY MAGAZÍN PR ČLÁNKY

Tipy na darčeky pre pánov

REDAKCIA
Zdieľať
darceky vianoce

Ani nie o mesiac tu už máme Vianoce a čas veľkých zliav ako Black Friday je za nami. Stihli ste počas týchto dní nakúpiť všetky darčeky pre blízkych? Priznám sa, posledné roky neholdujem nákupným horúčkam v centrách, ktoré sú zaplavené ľuďmi, ale si radšej v pohodlí domova prebrowsujem nejaké e-shopy.

Aj štatistiky ukazujú, že z roka na rok nakupujeme častejšie práve cez eshopy. Prešla som desiatky z nich a vybrala som tipy, ktoré považujem za najlepšie – samozrejme, ide aj o vkus jednodlivých obdarovaných. Myšlienka je inšpirovať sa a ponúknuť z každej oblasti niečo. Preto budeme v tipoch tematicky pokračovať v sérii aj pre dámy aj pre deti.

1. Dokladovky

Takou klasikou, ktorou nič nepokazíte, je iste peňaženka alebo dokladovka. Dobrý výber nájdete na stránke all4man.sk, kde nájdete aj ak rôzne iné kožené doplnky ako tašky, kapsy, opasky, ale aj manžetové gombíky. Eshop má v ponuke aj oblečenie – motýliky, šále a košele, ktoré sú zo špeciálnej bavlny a takmer vôbec sa nemusia žehliť. To je skvelá vychytávka, však?

Peňaženkz a púzdra all4men.sk

Peňaženkz a púzdra all4men.sk

2. Tričko pre tatina

Ak chcete darovať osobný darček s venovaním, môžete sa inšpirovať na stránke Mamimo, kde sú motívy robené presne podľa vášho želania a personalizované na základe mien vašich detí a pod. Potlač na tričká je navrhnutá v grafickom programe, následne vyrezávaná plotrom a ručne zažehlovaná na tričko. Môžete si zvoliť nielen veľkosť, ale aj farbu trička a potlače.

Dajú sa zvoliť aj rôzne kombinácie oblečenia pre vás a pre partnera, alebo pre muža a dieťa/deti, aby ste spolu ladili.

Tričká z mamimo.sk

Tričká z mamimo.sk

3. DVD

Každý muž si rád pozrie film, ide už len o to, trafiť sa do vkusu. Buď má rád detektívky, sci-fi, vojenské filmy, horory alebo marvelovky. A podľa toho vyberiete, čo by sa mu mohlo páčiť.

Myslím, že väčšinu mužským polovičiek zaujme film Wind River s kriminálnou zápletkou, ktorý sa odohráva v indiánskej rezervácii uprostred zasneženej krajiny. V hlavnej úlohe sa predstaví skvelý herec Jeremy Renner. Sekunduje mu ďalšia so sestier Olsenových, pôvabná Elizabeth Olsen, ako agentka FBI. Hudbu k filmu Wind River zložil Warren Ellis v spolupráci s legendárnym hudobníkom Nickom Caveom. Ak si chcete, dámy, taktiež pozrieť tento film, vopred upozorňujem na dve-tri drsné scény.

Záber z filmu Wind River

Záber z filmu Wind River

4. Vreckový nožík

Každého pána poteší nôž, najmä, ak sa v ňom spája viacero funkcií naraz. Vreckový nôž Victorinox Trailmaster One Hand je dlhý 11 cm, takže sa zmestí do každého vrecka, a je vybavený až dvanástimi funkciami! Akčného muža poteší veľký zatvárací nôž, krížový skrutkovač, otvárač na konzervy s malým skrutkovačom, otvárač na fľaše so skrutkovačom, odstraňovačom izolácie z drôtov, výstružník, priebojník, nerezový krúžok na kľúče, pinzeta, špáradlo a pílka na drevo. Nájdete ho napríklad na internetovom portáli mall.sk. Cena je 39,90 EUR.

Nôž Victorinox

Nôž Victorinox

5. Zážitková jazda

Má váš partner rád rýchle autá? Možnosť vyskúšať si jazdu na formule určite nemá každý deň. Máloktorý muž by si nechcel zajazdiť na najsilnejších monopostoch, ktoré sa u nás dajú riadiť. To, čo bolo kedysi výsadou jednotlivcov, teraz môže zažiť priamo na vlastnej koži. Dokonalé jazdné vlastnosti, neuveriteľné zrýchlenie, či priľnavosť, ktorá popiera zákony gravitácie.

Jazdiť sa bude na formule Renault 2.0, ktorá je hodnotená ako jedna z najlepších. Práve zo seriálu Formula Renault 2.0 vzišlo veľké množstvo jazdcov F1 ako napr. Kimi Räikkönen a Lewis Hamilton.

Jazda na formule

Jazda na formule

6. Balíček kozmetiky

Ak má váš muž citlivú pleť, určite ocení, ak mu kúpite kozmetiku, ktorá nevyvolá alergickú reakciu alebo začervenanie pokožky. Dulcia Natural ponúka menší balíček pre pánov, ktorý obsahuje krémový dezodorant s vôňou suchého dreva a korenia, balzam po holení s aloe vera, hydratačný krém s jojobovým olejom. Samozrejmosťou je darčekové balenie. Cena je 29,90 EUR.

Balíček kozmetiky DULCIA pre pánov

Balíček kozmetiky DULCIA pre pánov

Je možnosť vybrať si aj väčšiu verziu tohto produktu, ktorý navyše obsahuje sérum na zuby z kokosového oleja a revitalizujúci soľný kúpeľ – smrek + eukalyptus. Cena veľkého balíčka je 49,90 EUR.

7. Kniha

AK ide o intelektuála, poteší ho kniha. Vybrali sme 12 pravidiel pre život od uznávaného klinického psychológa Jordana Petersona, ktorý významne ovplyvnil súčasné chápanie osobnosti. Ktoré najhodnotnejšie poznatky by mal každý mať? V dobe rýchlych zmien a polarizujúcej politiky našiel jeho priamy a osviežujúci odkaz o dôležitosti osobnej zodpovednosti odozvu na celom svete. V tejto knihe ponúka dvanásť dômyselných a praktických princípov pre zmysluplný život, ktoré nás nabádajú, aby sme si upratali vo vlastnom dome skôr, než začneme kritizovať iných, alebo aby sme sa porovnávali so svojím včerajším ja, nie s dnešným ja niekoho iného. Ukazuje nám, že sa nemáme snažiť dosiahnuť šťastie, ale namiesto toho musíme hľadať zmysel.

 

 

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X