Profesionálne fotenie prvýkrát pod Tatrami

0
Profesionálne fotenie prvýkrát pod Tatrami

Naše pravidelné eventy „Profesionálne Biznis Fotenie“ poznajú už ženy z Košíc a Bratislavy. V apríli sme však prišli s novinkou – eventom Profesionálne Biznis Fotenie pod Tatrami. A zišli sa na ňom skutočne zaujímavé a skvelé dámy!

Každá z nich si z podvečera v kruhu akčných žien odniesla nielen detailne upravené portrétne fotografie, ale tiež dobrú náladu, nové kontakty, podnety na nové spolupráce a v hlave úvahy o tom, čo ďalšie by sme mohli pod Tatrami vymyslieť.

Kde sa akčné dámy tentoraz stretli?

Event sa uskutočnil neďaleko Popradu, v podtatranskej dedine Batizovce. Práve tam sa nachádza novootvorené bistro Moment – bistro & ubytovanie. Boli sme veľmi potešené, že majiteľka reštaurácie Slavomíra Raškovič súhlasila s tým, aby sme na prvé podtatranské fotenie využili práve priestor tejto štýlovej prevádzky. Samotnú Slávku poznáme už u prvého eventu Akčné ženy pod Tatrami, kde vystúpila ako speakerka. Ako profesionálna someliérka nám vtedy porozprávala o víne a priblížila, aké to je starať sa o Gašperov Mlyn, vyhľadávanú reštauráciu zážitkovej gastronómie, ktorá podľa týždenníka TREND patrí medzi 10 najlepších reštaurácií na Slovensku.

O profesionálne fotografie sa postarali Darina a Tomáš Photography, manželská dvojica a profesionálni fotografi, ktorí pôsobia tiež ako lektori fotografie. Zatiaľ čo Tomáš vytváral s každou jednou dámou portrétne biznis fotografie prirodzene fotené v štýlovom prostredí reštaurácie, jeho manželka, Darinka, zaznamenávala zábavné momenty z backstage a niektoré natáčala i na video.

Kto sa staral o prítomné dámy?

O profesionálne líčenie sa postarala Mária Pitoňák Zbojanová – Maruška, ktorá je nielen nezávislá poradkyňa spoločnosti MARY KAY, ale tiež lektorka tvárovej gymnastiky Mona Liza Face. Účastníčky nalíčila, poradila ako sa starať o pleť a svojím elegantným humorom všetky pobavila.

Čo sa úpravy vlasov týka, dámy sa ochotne vložili do rúk šikovných hairstylistiek Marcely a Vierky z popradského kaderníctva EGO. Tie, s citom pre detail, ženám vykúzlili vkusné a moderné účesy, presne také, aké si ženy na profesionálnych biznis fotografiách predstavovali.

Fotenie s akčnými ženami pod Tatrami
Fotenie s akčnými ženami pod Tatrami

Prípitok predniesla Jana Gurníková, ktorá dámy celým eventom sprevádzala. Všetky prítomné vytvorili príjemnú a priateľskú atmosféru, predstavili sa a zoznámili, zamaškrtili si na malom občerstvení z kuchyne Momentu a dokonca mali možnosť ochutnať lokálny (skutočne lokálny, pretože sa vyrába v Batizovciach) fermentovaný čajový nápoj ChaCha Kombucha.

S kým sme sa zoznámili?

Zostava zúčastnených žien bola veľmi pestrá. Objavili sme tu life koučku, spracovateľku kvalitnej merino vlny, z ktorej vyrába dizajnové kúsky, mladú akčnú záchranárky s vlastnými biznis projektmi, či žienku, ktorá spolu s priateľom ponúka plavby po mori a možnosť absolvovať kapitánske kurzy. Navyše nás veľmi teší, že to neboli len popradské ženy, ktoré na event prišli, niektoré pricestovali z Liptovského Mikuláša či z Heľpy!

Fotenie v Poprade
Fotenie v Poprade

Ako hosťka sa nám predstavila šarmantná Tatiana Husárová, ktorá si svojou krásnou španielčinou získala záujem žien už na našom marcovom podujatí Akčné ženy pod Tatrami. Presvedčila nás o tom, že španielčina je rytmická, melodická a zmyselná. Tatiana je však nielen učiteľkou španielskeho a anglického jazyka, ale tiež obrovská milovníčka umenia, preto sa snaží, aby celý Poprad a okolie žili kultúrnym životom. K tomu je potrebné, aby sa ženy o dianie zaujímali, aby sa rozvíjali, aby sa spájali.

Tak ako na našich eventoch akčných žien. Už teraz sa tešíme na ten ďalší, podtatranský. Fotografie z eventu nájdete tu a video z podujatia sa nachádza na YouTube.

Fotenie v Batizovciach v Poprade
Fotenie v Batizovciach v Poprade

žiadne príspevky na zobrazenie