NAČÍTAVAM

Type to search

AKČNÉ TIPY MAGAZÍN

Profesionálne fotografie pre akčné ženy

REDAKCIA
Share
prezentuj sa na urovni fotografovanie

Projekt Prezentuj sa na úrovni je určený všetkým ženám, ktoré potrebujú k svojmu biznisu, začínajúcemu podnikaniu alebo vytvoreniu profesného profilu na sieti LinkedIn adekvátnu fotografiu, ktorá ich bude reprezentovať. Prvý dojem je dôležitý a preto ponúkame ženám možnosť ocitnúť sa v priestoroch ateliéru s poskytnutím služieb profesionálnej fotografky. Tak im pomôžeme zaobstarať si fotografie, na ktorých budú dámy vyzerať pôvabne a na úrovni.

zoot licenie palkova

Foto: Patrícia Macová

Už po piaty raz sme sa stretli s 10 akčnými ženami, ktoré túžia mať profesionálne fotografie pre svoju kariéru. Podujatie sa už tradične konalo vo Výdajni radosti ZOOT v centre mesta. Okrem priestorov sme dostali možnosť využiť širokú ponuku šiat, ktoré si mohli prítomné dámy obliecť na fotenie. Aby boli fotografie dokonalé, sekundoval nám pri tom tím vizážistiek z Oriflame, hairstylistky z Lara Beauty a fashion stylistka Alexandra Vrábelová. Keďže pri pracovnom raste záleží aj na schopnosti využitia svojich daností a talentov, pre účastníčky bol pripravený aj profesionálny koučing Zuzany Palkovej.

Prítomné dámy sa mohli ponúknuť prípitkom od Just-be a malým občerstvením. Pitný režim zabezpečili vitamínové vody Diva’s drink, ktoré majú príjemnú chuť, dodajú telu vitamíny a navyše sú bez cukru a pridaných sladidiel.

drink just be zoot

Foto: Patrícia Macová

Ako to na takýchto podujatiach býva, atmosféra bola nabitá pozitívnou energiou akčných dám. Zišla sa skupinka skutočne zaujímavých žien. Fertility koučka Marcela Korčeková, právnička Mária Dvončová, ktorá vedie skupinu Právne pre rodiča, majiteľka fitnescentra FitCurves Andrea Šogorová. Prišla aj autorka knihy Lepší zrak prirodzene, Daniela Maťuchová a Žaneta Hrubá, ktorá sa zaoberá Feng Shui. Svojou účasťou nás potešila aj doktorka Michaela Duchoňová.

PODPORTE združenie Akčné ženy a podnikanie žien na Slovensku



Prečítajte si aj reportáž z predchádzajúceho eventu.

zoot gabriela teplicka

Foto: Patrícia Macová

Počas podujatia sme stihli natočiť aj naše prvé video – rozhovor s Juliannou Hložek Grmannovou, ktorá zastupuje firmu Oxywater. Na to, aby natáčanie prebehlo v peknom a príjemnom prostredí, sme si zapožičali kreslá od Jasna design.

Už teraz sa tešíme na ďalšie zo sérií týchto podujatí a na nové akčné ženy, ktoré sa v rámci networkingu s nami podelia o svoje projekty. Fotografie z eventu si môžete pozrieť na našom Facebooku a video si pustite tu.

View this post on Instagram

V poslednom čase sa toho deje u nás "v kuchyni" neúrekom a nestíhame to s vami poriadne ani zdieľať. V každom prípade sú to samé super veci, nové príležitosti a projekty. Prvým, z ktorého sa veľmi tešíme je natáčanie relácie Akčné ženy. Pridávame zopár záberov z našej prvotiny, ktorú sme vytvorili vďaka super kameramanovi a nápoju @justbesvk . Našou hostkou bola krásna podnikateľka roka 2016 @julianna_hlozek_grmannova a prezradila nám viac o jej začiatkoch a svojom projekte @oxywater.sk  @julianna_hlozek_grmannova  @ivanarosova_official #akcnezeny #akcnemamy #dnespijem #oxywater #justbe #zenyvpodnikani #zenyvbiznise #biznis #podnikanie #zenyvakcii #prvenatacanie #relaciaakcnezeny Za priestor ďakujeme krásne @zoot_sk moderátorka styling od @zoot_sk @benovkarulezz za kreslá ďakujeme @jasnadesign ?

A post shared by akcnezeny.sk (@akcnezeny.sk) on

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X