Profesionálne fotografovanie pre akčné ženy vo fashion butiku

0
Profesionálne fotografovanie pre akčné ženy vo fashion butiku
Foto: Gabriela Teplická

Keď začínate s podnikaním, alebo si túžite vytvoriť svoj profesný profil na Linkedin, potrebujete fotografiu, ktorá by vás reprezentovala. Aj na základe vášho vzhľadu či upravenosti alebo profesionality fotografie, si váš budúci zamestnávateľ, obchodný partner či zákazník, môže na vás vytvoriť názor už po niekoľkých sekundách.

A aby bol tento prvý dojem čo najlepší, aby ste pôsobili dôveryhodne a zároveň profesionálne, rozhodli sme sa zorganizovať ďalší z úspešných eventov Začni s prezentáciou na úrovni.

prezentuj sa, profesionalne fotografie
Foto: Patrícia Macková

Tentoraz sa event uskutočnil vo veľmi útulnom a pekne zariadenom butiku s dámskymi šatami Fashion Guide v centre mesta na Hollého ulici. Zaujímavosťou je, že majiteľkou obchodu je Podnikateľka Slovenska 2017, Oľga Busso. Dámy si mali možnosť vybrať z pestrej palety kvalitného oblečenia v krásnych farbách. Dámam pri výbere pomáhala stylistka Alexandra a fotenie prebiehalo pod taktovkou fotografky Gabriely Teplickej.

https://www.facebook.com/akcnezeny/photos/a.949587935201907.1073741844.796406777186691/949589598535074/?type=3&theater

Okrem toho, že sa o dámy postarali vizážistky z AVON Slovensko, za úpravu ich koruny krásy môžeme poďakovať hair-stylistke z Lara Beauty. O to, aby sa cítili dámy príjemne a aby rozvíjali svoje profesné zručnosti, sa postarala osobná koučka a talentová mentorka Zuzana Palková.

Článok od Zuzky Paplovej si môžete prečítať tu. 

prezentuj sa, profesionalne fotografie, Palkova
Foto: Patrícia Macková – Zuzana Palková

Zároveň by sme sa chceli poďakovať aj všetkým účastníčkám, že pomohli vytvoriť takú skvelú atmosféru celého podujatia. Fotografie z eventu si môžete pozrieť na našej stránke na Facebooku. Krátku videodokrútku si pozrite na youtube.

žiadne príspevky na zobrazenie