Sandra Hemzová: Snažíme sa budovať silnú komunitu

0
Sandra Hemzová: Snažíme sa budovať silnú komunitu
Sandra Hemzová

V coworkingovom priestore Campus sa organizovalo už viacero podujatí Akčných žien. Keďže sa jedná o unikátny projekt, rozhodli sme sa vám tento priestor trošku predstaviť.

Campus spája dve budovy – Campus City v centre mesta na Staromestskej ulici a Campus Mlyny, ktorý je na Starých Gruntoch. Moderátorka Martina Beňová sa rozprávala so Sandrou Hemzovou, ktorá vedie Campus Mlyny, a Sandra nám prezradila, ako to u nich funguje.

Coworking znamená zdieľanie priestoru spoločnosťou do 20-30 ľudí. Okrem kancelárskych priestoroch v Campuse poskytujú mladým aj vzdelávanie a networking, a organizujú aj rôzne eventy. V coworking centre vznikli mnohé nové spoločné projekty.

Martina Beňová a Sandra Hemzová
Martina Beňová a Sandra Hemzová

Kto môže prísť do coworkingu?

Nezáleží na tom, čomu sa človek venuje. Diverzita poháňa ľudí vpred. Prídu aj ľudia, ktorí ešte nemajú jasnú predstavu o tom, čo budú robiť. „Priestor je tu na to, aby pomohol ľuďom prísť na to, ako rozvíjať svoju vášeň,“ hovorí Sandra.

Vyskytujú sa tu ľudia z mnohých oblastí, v Campuse nájdeme developerov, výživových poradcov, fitness trénerov, odborníkov na e-commerce a marketing, koučov. Spektrum profesií je skutočne široké.

Pozrite si aj rozhovor s Miroslavou Luberdovou o jej ceste k zdravej strave

Podľa čoho sa vyberal priestor?

Pôvodne sa hľadal priestor pre 15-20 ľudí, ale dostali ponuku na prenájom týchto väčších priestorov, a povedali si, že ho vezmú. V rozhodovaní bola dôležitým faktorom poloha budovy.

V Campuse je pomerne členitý priestor, aby sa pokryli čo najrôznorodejšie potreby. Nájdete tu vlastné pracovné miesta, ktoré sú dostupné 24 hodín počas 7 dní v týždni, ale aj uzavreté kancelárie pre tímy. Nechýba ani kaviareň, kde to vždy pekne ožije.

Ak máte záujem pracovať v Campuse, môžete sa ozvať cez Facebook alebo Instagram, alebo prísť rovno na Staré Grunty.

Predošlý Súťaž o poľskú kozmetiku NACOMI
Pokračovať Redakčný výber Akčných žien
Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

žiadne príspevky na zobrazenie