Selena Gomez: Ak neveríte v seba samých, neočakávajte, že ostatní budú veriť vo vaše schopnosti

0
Selena Gomez: Ak neveríte v seba samých, neočakávajte, že ostatní budú veriť vo vaše schopnosti
instagram.com

Selena Gomez by si želala mať viac sebadôvery, keď bola mladšia. 27-ročná speváčka predniesla v rámci živého vysielania inšpiratívny prejav študentom, ktorí tento rok absolvovali vysoké školy a univerzity.

Počas svojho prejavu pripustila, že by si želala, aby jej mladšie ja malo sebadôveru „ísť ďalej a robiť“ viac vecí, ktoré by ho napĺňali nadšením.

instagram.com

Vo svojej reči priznala: „Keď sa ma ľudia pýtajú, čo by som povedala svojmu mladšiemu ja, vždy som odpovedala: „Choď do toho a urob to.“ Všetci ste sa veľmi ťažko usilovali dosiahnuť tento bod a viem, že vaša promócia nie je presne taká, ako ste si predstavovali.“

Narážala tým na fakt, že vzhľadom na koronavírus študenti nemohli osláviť ukončenie svojho štúdia na spoločnej slávnosti, ich ceremónie boli zrušené alebo ich preložili na neskôr. Selena bola súčasťou online podujatia, ktoré sa konalo práve pre čerstvých absolventov.

Selena o životnom cieli

Mladučká speváčka hitu „Lose You to Love Me“ trvala na tom, že je „v poriadku“, aby absolventi ešte nemali úplne ujasnené, „čo majú robiť so zvyškom ich života“.
Dodala: „Chcem povedať, že je v poriadku, ak neviete, čo robiť so zvyškom vášho života. Je ešte dlhá cesta k tomu, aby ste si našli svoj smer alebo svoju vášeň, takže sa nenechajte frustrovať chybami a neúspechmi, ktoré sa stávajú všetkým z nás.

„Skvelá Oprah Winfrey mi povedala: Nestaneš sa tým, čo nechceš, staneš sa tým, čomu veríš. Myslím si, že toto vo mne naozaj zarezonovalo – ak neveríte v seba samých, neočakávajte, že ostatní budú veriť vo vaše schopnosti…“

instagram.com

O dopade správ a negatívnych informácií

Kráska nedávno povedala, že sa cíti „neuspokojená“ pandemickou krízou, pretože pripúšťa, že sledovanie správ môže byť niekedy „odstrašujúce“.

Vysvetlila: „Rovnako ako všetci ostatní sa v tomto čase cítim rozrušená a prechádzam rôznymi emóciami. Z tohto dôvodu si myslím, že je dôležité zostať informovaný a byť si vedomý najnovších faktov, ale tiež si od toho odpočinúť, pretože to môže byť obmedzujúce.“

Foto: instagram.com/selenagomez

Tento článok obsahuje partnerské odkazy. Ako to funguje? Ak si niečo kúpite pomocou odkazov v našich článkoch, môžeme zarobiť malú províziu za provízny predaj. Vy nezaplatíte nič navyše a podporíte tým portál Akčné ženy.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu