Šesť akčných žien a ich plány v roku 2019

0
Šesť akčných žien a ich plány v roku 2019
akcne zeny

Minulý rok sme sa po prvý raz stretli z dámami, ktoré boli našimi spíkerkami na vianočnom evente. V predchádzajúcom článku zabilancovali, v čom sa za minulý rok posunuli a čo pre nich znamenal. Aké majú plány do budúcnosti? Spýtali sme sa koučky, marketérky, stylistky, spoluzakladateľky portálu, cvičiteľky a web-dizajnérky.

Na čo konkrétne sa tešíte v roku 2019?

Koučka Zuzana Palková

Pred začiatkom nového roka máme s manželom pekný zvyk, že na pár hodín necháme deti starým rodičom a my dvaja berieme diár a ideme do peknej kaviarne, aby sme sa porozprávali o tom, ako chceme prežiť nasledujúce mesiace. Plánuje si pracovné aj súkromné aktivity, dôležité veci aj obyčajné drobné radosti. Nosným slovom do roku 2019 bude pre mňa „harmónia“, aby som mala vyvážené pracovné aktivity, rodinné záležitosti, ale dopriala si aj svoj osobný odpočinok. Aby som na to nezabudla, pripomenie mi to nástenka snov, ktorú si každoročne vyrábam a vždy v januári robievam workshop na jej výrobu aj pre verejnosť.
Zuzka Palková
Zuzka Palková

Marketérka Tamara Gončárová

Rok 2019 bude pre mňa ten najlepší a najkrajší, pretože bude krásny pre každú jednu čitateľku tohto článku. Spúšťam komplexný online program pre malé biznisy ohľadne strategického využitia marketingu na sociálnej sieti Instagram tak, aby IG účet dokázal efektívne promovať a zarábať. Pripravujem e-book a už teraz si plánujem úžasné eventy, kde budem spíkerkou a dokážem mnohým ľuďom pomôcť v rozbehu biznisu práve super nastavenou komunikáciou na sociálnych sieťach. Odhadujem, že tento rok je pre biznisy „naj“- je tu najvyššia šanca vyťažiť z ekonomickej prosperity a to správne obdobie na budovanie značky. Plánujem zveľaďovať aj svoj osobný brand, aby som bola pripravená na ekonomický pokles v nadchádzajúcom období.

Alexandra Vrábelová, stylistka

Po lete bude mať moja najmenšia Saška vek na to, aby išla do škôlky, čiže sa budem môcť svojim aktivitám venovať intenzívnejšie. A ako trojročná bude aj väčšou parťáčkou, bude viac rozumieť veciam, na čo sa teším. Na druhej strane, bude ma čakať reálna skúška toho, či si vystačím so svojimi aktivitami na generovanie mesačného príjmu. Potom sa už začnem považovať za podnikateľku:) A teším sa na ďalšie akcie akčných žien, na profesionálne fotenie žien, kde robím styling, a taktiež aj na podujatie, na ktorom budem najbližšie vystupovať – Mamy v pohode.

stylistka
Foto: František Bodnár

Martina Beňová, spoluzakladateľka portálu Akčné ženy

Na ďalšie akcie a stretnutia, nové inšpiratívne ženy a nové príležitosti nielen pre mňa, ale pre nás všetky :)

Zuzana Csontos, webdizajnérka

Teším sa nové projekty a výzvy. Obzvlášť na jeden. Nemôžem však ešte o tom hovoriť ;) Mám jednu značku, ktorej som pomohla na svet a veľmi mi prirástla k srdcu. A tento rok budem mať možnosť pre ňu vytvoriť ďalšie veci. Už sa pečú pár mesiacov a momentálne finišujeme. Bude to super.

Martina Beňová a Zuzana Csontos
Martina Beňová a Zuzana Csontos

Aké sú vaše sny a plány?

Zuzka Palková:

V budúcom roku si chcem nájsť čas na viac tvorivých aktivít s deťmi a na cestovanie po Slovensku. Mojím snom, ktorý sa každoročne opakuje, je zachovať si skvelý vzťah s mojím manželom. To je pre mňa veľmi dôležité. Čo sa týka práce, naďalej chcem pokračovať vo facilitovaní mastermind skupín, v osobnom kurze Spoznaj svoje talenty a v koučovaní ľudí v oblastiach, ktoré chcú vo svojom živote zlepšiť. Čoraz viac žien ma oslovuje s tým, že plneniu ich snov bráni ich vlastný vnútorný kritik, ktorý dáva zabrať ich sebadôvere, preto sa tejto téme budem v nasledujúcom roku venovať viac.
Všetkým akčným ženám želám úspešný a harmonický rok 2019, aby si plnili svoje sny s ľahkosťou a radosťou :) A ak prídu ťažšie časy, aby sa nevzdávali, ale hľadali spôsoby, ako si pomôcť.

Tami Gončárová:

Prajem si, aby čoraz viac žien a matiek našlo v sebe slobodu, sebavedomie a odhodlanie začať podnikať a priťahovať si do okolia rovnako prajné, štedré a aktívne ženy. Ženy dokážu zarábať a nestrácať energiu len vtedy, keď spolupracujú a kryjú si vzájomne chrbát – to je naša silná stránka a my sa k tomuto modelu musíme vrátiť. Prosperita je všade a ujde sa všetkým. Prajem si, aby každá mama mala možnosť sa sebarealizovať popri dieťatku. Nech je viac lásky v našej spoločnosti, rodine a podnikaní.

Krásne Vianoce a Akčný nový rok milé akčné ženy! Je mi cťou, že som vašou súčasťou a veštím vám veľkú budúcnosť! Vaša InstaTAMI

Tamara Gončárová
Tamara Gončárová

Alexandra Vrábelová

Má to viac rovín – rada by som sa ešte viac venovala písaniu a dokončila niektoré svoje poviedky, dva ebooky a spustila nový web stylistka.sk. Tam by som chcela častejšie pridávať články a blogovať. V oblasti módy by som chcela vytvoriť nové motívy na potlač a rozšíriť tak ponuku v e-shope mamimo.sk, zúčastniť sa aj na osobnom predaji na handmade trhoch. A tak ako doteraz, radiť dámam v obliekaní, chodiť s klientkami na spoločné nákupy a robiť konzultácie, aby sa každá žena cítila byť krásna. A, samozrejme, stíhať popritom aj rodinu – venovať sa všetkým štyrom deťom a nájsť si čas ísť niekam s manželom bez detí:).

Kyra Kromková

Kyra Kromková

Plánom je mať asi menej plánov…A naučiť sa prijímať veci ako prichádzajú. Tráviť čas v prírode a robiť všetky tie skvelé aktivity pri ktorých plesá moje srdce. Tento rok sme s kolegyňami z FITCURVES napísali kuchársku knihu s veľmi aktuálnym názvom „Nehladuj-jedz. Diéta nie je riešenie“ a v roku 2019 chceme pokračovať ďalšími knihami. Zároveň sa chystáme na fitness kuchársky pobyt do Piešťan, na fitness dovolenku do Chorvátska a Talianska. Organizujeme kurzy „Program regulácie hmotnosti“ pre ženy, ktoré sa chcú naučiť niečo o vyváženej strave a popri tom aj schudnúť. A mnoho ďalšieho:)

Maťka Beňová

Snívam o tom, že zoženieme peniaze a otvoríme naše Akčné centrum, kde bude kaviareň, coworking pre ženy a mamy, budeme tam mať priestor na akcie či fotenie. Bude to naša kancelária a druhý domov zároveň :) A bude mať veľkú záhradu! A plánujem žiť, milovať a cestovať.

Zuzka Csontos

Plánov a snov mám veľa. To je môj najväčší problém :) Hlavne však, aby som aj naďalej robila to, čo ma baví, pretože potom to je na výsledkoch mojej práce vidieť.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu