Šesť slovenských podnikateliek má v roku 2020 veľké plány. Inšpirujte sa aj vy!

0
Šesť slovenských podnikateliek má v roku 2020 veľké plány. Inšpirujte sa aj vy!

Aké sú plány šiestich slovenských podnikateliek? Prezradili nám svoje plány na rok 2020! Zistili sme, že sú nielen akčné, ale sa venujú aj svojmu zdraviu a rodine.

Daša Kozmérová, majiteľka eshopu Bubulakovo.sk

Plány sú opäť ako každý rok veľké. Posilnenie podielu na trhu v krajinách, v ktorých pôsobíme, rozšírenie ponuky tovaru v eshop-och. Súkromne mám však v pláne tento rok venovať viac času mojim blízkym a sebe. Mám to šťastie na skvelých ľudí okolo seba, takže o firmu strach nemám:)

Stanka Šeminská, National Sales Director Mary Kay

V novom roku 2020 chcem zužitkovať svoje doterajšie skúsenosti a posilniť ešte viac rast leadrov v mojej oblasti. Veľmi si prajem, aby ma moje leaderky nasledovali a tiež sa posunuli na pozíciu NSD. No mojim cieľom je tráviť v práci menej času, ale dosahovať lepšie výsledky. Verím, že nový systém mi pomôže k postupnému posunu našej oblasti medzi TOP 10 najlepších v Európe.
 
Čo sa týka osobného života, tak sa konečne začnem učiť hrať na klavír, a zlepším sa v španielčine a v angličtine. Mám naplánovaných niekoľko ciest po Európe, keďže si chceme s manželom kúpiť karavan a precestovať jeden štát za druhým.
No a mám veľké predsavzatie – nájsť si každý deň na aktívny pohyb – joga, plávanie, prechádzka, tanec. Minulý rok sme začali s manželom navštevovať hodiny tanca tak verím, že tento rok 2020 spolu pretancujeme. Moja rodina ma veľmi podporovala a pomáhala mi dosiahnuť moju vysnívanú pozíciu. Teraz je čas na mne aby si so mnou užili ten najkrajší rok.

Marcela Korčeková – prvá fertility koučka na Slovensku

V oblasti podnikania by som chcela zvýšiť počet klientov na individuálne koučovanie, chystám nové projekty v podobe prednášok a seminárov. Chcela by som spolupracovať s inými lektormi a inšpiratívnymi ženami. Napísať nový e-book a zvýšiť predaj aktuálneho e-booku a knižne vydať môj príbeh.

V oblasti zdravia a kondície by som chcela dbať na dostatok spánku a spať 8 hodín denne. Zlepšiť stravovanie – plánovať a viac variť. Športovať aj naďalej – behať, tancovať zumbu a plávať. Pravidelne sa cez víkend venovať turistike a Nordic Walkingu a viac využívať welness pobyty v prírode.

V oblasti sebarealizácie absolvovať kurzy a prednášky na témy, ktoré sú pre mňa podstatné. Zlepšiť sa chcem najmä v oblasti prezentačných zručností, v marketingu a v marketingu sociálnych sietí. Zúčastniť sa aktivít v rámci „Akčných žien“ – pre radosť, networking a inšpiráciu.

Natália Selveková, majiteľka sieti kliník Envy

Najvýraznejším plánom je dcéra Niki a jej nová štúdijná etapa života a s tým spojené sťahovanie do Bratislavy. Toto je asi krok, na ktorý sa najviac v roku 2020 budem sústrediť. Klinika Envy pôjde trošku na druhú koľaj, kým sa všetko zastabilizuje. V zásade však v budúcom roku plánujeme otvoriť cievnu chirurgiu v Košiciach a naďalej pomaly ale isto rozvíjať naše pobočky ako aj značku ENVY Therapy.

Mária Dvončová – právnička, zakladateľka Právne pre rodiča

V tomto roku chcem určite pokračovať v písaní ebookov pre rodičov, nakoľko je mnoho situácií, v ktorých rodičia nevedia ako postupovať a nemajú dostatok informácií. Súčasne môj projekt Právne pre rodiča je možné nájsť už i vo forme podcastov na spotify, to je novinka a pevne dúfam, že podcastov pribudne. Rada by som zapracovala i na vzoroch rôznych podaní a oznámení, prípadne sa viac povenovala situácii rodičov, ktorí majú deti so zdravotnými problémami.
 
Maria Dvoncova
Mária Dvončová

Monika Nógellová, zakladateľka Beermalade, unikátnych džemov z piva

V roku 2020 si hlavne želám, aby sme boli všetci zdraví, lebo vtedy ide všetko ľahšie. Chceme sa zamerať na marketingovú stratégiu v sociálnych sieťach, ktoré majú veľký potenciál a dostať Beermalade do povedomia ešte širšieho spektra ľudí, čo verime, že sa to prejaví v zvýšení predaja.

Budeme pracovať na zaujímavom novom gastronomickom koncepte, v ktorom bude hrať dôležitú rolu naša Beermalade a pivo ako také. A samozrejme budeme variť, variť a variť, tak ako vždy. A budem rada, keď budem mat priestor na všetky moje športové aktivity, ktoré mi dodávajú energiu a robia mi radosť.

 

Monika Nógellová

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu