Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

BLOG MAGAZÍN VZŤAHY

Skutočný príbeh: Vzťah na diaľku

REDAKCIA
Zdieľať
laska ruky

Má vzťah na vzdialenosť budúcnosť? Prinášame vám príbeh lásky, ktorý vznikol počas dovolenky a prerástol vo vzťah. Julia z Fínska sa pre portál longdistancerelationship.net zdôverila, ako sa zoznámila so Švédom, ktorý sa volal Lasse:

“Neviem, ako začať svoj príbeh, možno preto, že už je koniec, ale musím svoje emócie dostať zo seba von. V roku 2017 som bola jeden rok vo vzťahu na diaľku. Stretli sme sa úplne náhodou, pretože som bola na dovolenke vo Švédsku. Moja sestra chcela navštíviť svojich priateľov a požiadala ma, či by som sa k nej nechcela pridať. Skvele sme si to so sestrou užili a prežili sme krásny čas. Lasseho som stretla až v posledný deň našej cesty.

Bol taký zábavný a láskavý, a dodnes si pamätám, aká som bol hanblivá. Odchádzala som zo Štokholmu s úplne zlomeným srdcom, pretože som si myslela, že ho už nikdy neuvidím. Uplynuli dva dni, až kým som zrazu nemala na Facebooku žiadosť o priateľstvo. Lasse mi povedal, že by chcel so mnou zostať v kontakte.

Zmenil sa mi život

O rok neskôr som stále nedokázala uveriť, ako to všetko zmenilo môj život. Každý deň sme si písali správy a takmer každý deň sme sa stretávali na Skype, až kým sme sa do seba úplne nezamilovali. Ľudia môžu namietať, ako z obyčajného písania môže byť láska, ale viem, že to bolo medzi nami také úprimné a čestné. Dokonca sme si poštou posielali darčeky.

Prečítajte si aj:  Existuje jediná pravá láska alebo 8 mýtov o vzťahoch

Ale prečo som napísala, že som bola vo vzťahu na veľkú vzdialenosť? Je to už pol roka, čo sme sa spolu nerozprávali. Nezvládli sme, že sa nemôžeme osobne stretnúť. Aj keď sme túžili po prítomnosti toho druhého, obaja sme vedeli, aká toxická je naša situácia. Naše diskusie boli príliš emotívne, možno preto, že sme boli s Lasseom príliš temperamentní, ale nakoniec sme si tým obaja zničili náš vzťah.

Náš príbeh skončil

Milovala som ho a on miloval mňa, aj keď som mu nakoniec povedala, že to treba ukončiť. Dodnes ľutujem svoje rozhodnutie! Vymazali sme sa odvšadiaľ a teraz je len ako spomienka, ktorú chcem znova zažiť.

Ak ste na tom podobne, neurobte prosím rovnakú chybu. Buďte radšej pri hádkach pokojnejší alebo buďte opatrnejší, keď budete hovoriť a zvážte svoje slová. A snažte sa na seba navzájom nežiarliť. Buďte čestní! Užívajte si každý moment!!!! Za týchto šesť mesiacov som sa zdokonalila vo švédčine, vytvorila zoznamy smutných pesničiek a zafarbila som si vlasy. Dúfam, že o mesiac už budem môcť povedať, že mi už nechýba, ale ktovie…”

Zdroj: www.longdistancerelationships.net

REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X