Snubné prstene, ktoré symbolizujú lásku a nehu

0
Snubné prstene, ktoré symbolizujú lásku a nehu

S trendom boho svadieb rastie záujem o prstienky vo vintage štýle. A ružová je farba, ktorá krúžkom dodáva nádych starých časov. Preto ich snúbenci majú stále radšej. Na ruke vyzerá tento typ snubných prsteňov naozaj krásne, pretože ladí s pokožkou.

Pre beznádejných romantikov

Ružová je farba zamilovaných, symbolizuje nežnosť a romantickú lásku. Ak trávite spoločné večery sledovaním západov slnka alebo dlhými prechádzkami, neexistuje pre vás vhodnejší prstienok. Pokiaľ túžite po niečom obzvlášť decentnom, siahnite po matnom vyhotovení krúžku. Jeho spracovanie vás okúzli.

Ozdobte ruku extravagantne

Sú páry, ktorým klasické snubné prstene jednoducho nepasujú. Čo tak vyskúšať niečo atypické? Tento model z ružového zlata vám zaobstará nejednu pochvalnú poznámku. Po celom obvode je zdobený pravidelný vzorom a v dámskom variante ho dopĺňajú drobné kamienky. Ak chcete, aby bol z vášho prsteňa ozajstný originál, môžete si na lesklú plochu nechať vygravírovať vlastný text.

Prečítajte si aj článok o 7 nevyhnutných pilieroch na udržanie vzťahu

Pohrajte sa s farebnosťou

Nikto nevraví, že sa musíte striktne držať jedného odtieňa. Práve naopak, viacfarebnými kombináciami dosiahnete nevšedný dizajn. Veľmi obľúbená je kombinácia bieleho a ružového zlata. Mohla by vás zaujať táto dvojica s výrazným zdobením po celom obvode.

Každý sám za seba, ale spolu

Prstienky nemusia nutne k sebe ladiť. Naše osobnosti sú rozdielne a každý by mal nosiť to, čo sa mu páči. Dávate prednosť ružovému zlatu, zatiaľ čo pre vášho partnera je príliš jemné? To nič. Dôležité je, aby ste boli obaja spokojní, pretože prstienok budete nosiť navždy.

Prsteň, ktorý rozpovie váš príbeh

Hľadáte niečo naozaj špeciálne a nenašli ste sa v žiadnom modeli? Obráťte sa na dizajnérov z BISAKU, ktorí vaše predstavy premenia na skutočnosť. Prstienky podľa vás nakreslia a potom vymodelujú v 3D programe. Ak návrh odsúhlasíte, vysnívané prstene budú na svete a bude to láska na celý život.

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu