Šťastné a veselé ženy aj na Nový rok

0
Šťastné a veselé ženy aj na Nový rok
vianočný večierok, ženy

Vianočná atmosféra, voňavý punč, úsmevy, kontakty, množstvo motivácie a milé prekvapenia. Aj takto možno v krátkosti opísať predvianočné podujatie #Šťastnéaveseléženy, ktoré sa nám podarilo zorganizovať v Bratislave. 

Energia sa najlepšie šíri naživo. Preto sa veľmi tešíme, že sme mali možnosť spoznať aspoň malú časť inšpiratívnych žien osobne. Medzi nimi aj naše autorky a čitateľky.

Každá z nás má talent na niečo iné. O svojich talentoch a rozbehnutých projektoch nám porozprávalo 8 šikovných žien. S psychologičkou Ľubkou Šoltésovou a jej kolegom sme sa zahrali otvorenú hru, pomocou ktorej nám objasnili, ako správne a autenticky komunikovať. Zuzka a jej talentový koučing a mentoring nás prinútila uvažovať nad tým, aký talent nosíme v sebe. Prečo je dôležitý vlastný brand a ako si jednoducho vytvoriť žensky príťažlivý „femine branding“nám objasnila Zuzka Csontos. Autorka viacerých úspešných hand made značiek Veronika Bošková nám prezradila, ako možno pretvoriť svoje hobby na zárobkovú činnosť. So Zuzkou Ondrisovou sme si spoločne zacvičili tvárovú jogu, vďaka ktorej sa udržíme mladé a krásne aj bez skalpela. Stylistka a vizážistka Alexandra Vrábelová nám názorne ukázala, ako si možno určiť svoj farebný typ a typ svojej postavy. O dôležitosti písania a o jeho sebapoznávacom účinku nám viac povedala spisovateľka Tamara Gončarová. Rovnako sme sa dozvedeli, ako texty dokážu predávať. Tajnou hostkou so silným príbehom bola Miroslava Kyra Kromková, ktorá rozbehla svoje podnikanie z vlastnej potreby a záujmu o zdravý životný štýl.

Vďaka našim partnerom sme rozdávali nielen motiváciu, ale i darčeky. Ďakujeme spoločnostiam Dermarevolta​, Oriflame Slovensko​, SHREK Musical​, Diva’s Drink for Women​, FitCurves Ružinov​, CVIČTE.SK​, InspiraPublishing​, 2SIS cosmetics​, Topánkovo​, Stylist, Handmade​ podnikanie, AQUAPARK SENEC​, Tvárová joga​, Slovart – vydavateľstvo najlepších kníhKoučing a talentový mentoring​, NeoVízia očná klinika​, LOGO a WEB Dizajn PRE ŽENY​, Mamy v pohode.

Pripájame aj pár momentov:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.872876146206420.1073741831.796406777186691&type=1&l=cddc9c9c73

Chcete dostať v predstihu informáciu o podobných podujatiach? Nechajte si zasielať naše novinky alebo sa pripojte k nám na Facebooku.

žiadne príspevky na zobrazenie