Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

SÚŤAŽE

Súťaž o dva diáre Remini

Zdieľať
Čítanie a písanie sú duševné aktivity, ktoré udržiavajú váš rozum v pohybe, a čo je aktívne, to je zdravé. Písať si denník vás motivuje a posúva ďalej.
Bloku je zošitý pevnou niťou, takže sa dobre otvára, nerozpadáva, nezvlní sa a nezožltne. Slovenské ilustrácie, ktoré sa vám stanú sprievodcami vyberá remini tak, aby prifarbili váš deň
do zmysluplnej nálady. Čas, ktorý s nimi úprimne strávite sa vám zúročí.
Na našom Facebooku si môžete zasúťažiť o dva motívy!

SÚŤAŽ o diáre REMINI podľa vlastného výberu!

  • napíšte, ktorý by ste si vybrali: A – potvorky, B – sladké
  • lajknite príspevok,
  • share a follow FB stránky Remini je vítaný:)

Súťaž trvá do nedele 28.11.2021 do 22:00, kedy vyžrebujeme dve z vás.

Podmienky súťaže:

Súťaže sa môže zúčastniť každý, okrem organizátora tejto súťaže vrátane jeho blízkych osôb podľa § 116 Občianskeho zákonníka. Súťažiaci svojou účasťou súhlasí s tým, že spoločnosť Facebook voči nemu nemá žiadne záväzky.
Výhra bude odoslaná do 10 pracovných dní od zaslania kontaktných údajov.
Facebook sa na súťaži nijako nepodieľa, nesponzoruje ju, neschválil ju, neadministruje ju a ani s ňou nie je akokoľvek spojený.
Tagy
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár

X