NAČÍTAVAM

Type to search

SÚŤAŽE

Súťaž o kreatívnu hračku Toyeto!

REDAKCIA
Share

Poznáte Toyeto – vnímavé hračky? S nimi sa deti nenudia! Do súťaže sme od Toyeto dostali kreatívnu hračku Aquarellum Vesmír.

Objavujte s deťmi vesmír plný farebných planét a žiarivých hviezd. Postačí pár kvapiek fosforeskujúcej farby a temné galaxie doslova zažiaria!

Aquarellum je inovatívna a exkluzívna technika maľby na pergamenový papier na vopred určené plôšky. Vďaka nim nikdy nezájdete za okraj a váš obrázok bude jednoducho dokonalý. Obrázok sa postupne odhaľuje s každým dotykom štetca a môže sa opakovane premaľovať, ak malý umelec nie je s výsledkom celkom spokojný.

Prečítajte si aj rozhovor s obchodnou manažérkou, Alexandrou Sidor

Farby sa dajú medzi sebou miešať a kombinovať, vznikne tak široká škála odtieňov s jemnými prechodmi. Táto technika je efektívna a veľmi jednoduchá, preto je vhodná aj pre tých najmenších. A nielen pre nich! Aj rodičia opisujú Aquarellum ako podmanivý spôsob relaxácie.Fosforeskujúca súprava Aquarellum vám umožní vytvoriť obrázky, ktoré budú svietiť aj v tme.

Odporúčaný vek: 7 rokov a viac

Výsledky súťaže budú zverejnené 15. mája na Facebooku Akčné ženy.

POZOR, SÚŤAŽ o krásnu kreatívnu hračku od Toyeto Vnímavé hračky ❤️Všetko sa dozviete tu ?

Uverejnil používateľ akcnezeny.sk Streda 6. mája 2020

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X