Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÉ TIPY MAGAZÍN ODPORÚČANÉ VIDEO ZDRAVIE

Takto si krátia čas v karanténe Španieli

Zdieľať

Najúžasnejšie momenty pandémie vznikajú medzi susedmi, ktorí sa navzájom bavia spievaním alebo hraním na nástrojoch na svojich balkónoch. Komunita sa tak navzájom povzbudzuje a vznikajú nezabudnuteľné momenty.

Potom, čo začal na svojom balkóne oduševnene hrať na klavír španielsky klavirista Alberto Gestoso, pridal sa k nemu spontánne saxofonista z vedľajšieho balkóna. Saxofonista Alexander Lebron Torrent počul, ako Gestoso hral na tému Titanic, a vyšiel von, aby sa pripojil. Opierajúc sa o zábradlie balkóna, pridal Torrent prekrásny sprievod, ktorý rýchlo priniesol rozveselenie a veľký potlesk od susedov.

Svojich susedov potešil Alberto aj songom od od Celine Dion: „My Heart Will Go On“. Pozrite si celé video.

This balcony duet in Barcelona is so emotional

This balcony duet during lockdown in Spain will 100% make you cryCredit:@Albertogestoso ? @alexlebrontorrent ? @romansantana92 ?

Uverejnil používateľ Cosmopolitan UK Streda 18. marca 2020

Španielsko vyhlásilo pred týždňom núdzový stav na nasledujúcich 15 dní. Tak ako aj v iných štátoch, i Španielsko zaviedlo pritom dramatické opatrenia. Zakázaný je voľný pohyb na verejnosti. Vláda uzavrela väčšinu podnikov okrem potravín a drogérie. Aktuálne zomrelo už skoro 200 ľudí a vyše 6000 je nakazených.

karantena spanielsko

Karanténa Španielsko. Zdroj: billboard.com

Zdroj: Billboard.com

Zdroj: Billboard.com

Ako prežiť izoláciu so svojimi spolubývajúcimi, svojím partnerom, deťmi – a sami so sebou?

Tagy
Martina Novotná

Založila som projekt Akčné ženy. Podporujeme všetky ženy v tom, čo ich napĺňa a robí im RADOSŤ. Pomáhame si v podnikaní, kariére a vzdelávaní.

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

X