Účinný bojovník proti vráskam? Kolagénové fit tyčinky

0
Účinný bojovník proti vráskam? Kolagénové fit tyčinky

Snažíte sa pravidelne dopĺňať kolagén, no nápoje či prášky vám nechutia? A čo tak vyskúšať chutné, sladké a po výživovej hodnote nabité  funkčné tyčinky slovenskej výroby s mega dávkou prvotriedneho kolagénu?

Slovenská značka Happylife priniesla na trh jedinečné, bezlepkové, kokosové tyčinky bez farbív, konzervantov a cukru, ktoré okamžite dodajú poriadnu dávku energie a zároveň doplnia potrebný kolagén. Vychutnať si ich môžete v troch fantastických príchutiach – kyselkavá malina, sladká jahoda a šťavnatá čučoriedka.

https://www.instagram.com/p/CQL5QAtLiII/

Spolu s ďalšími 30 akčnými ženami sme mali jedinečnú možnosť otestovať tieto originálne tyčinky na „vlastnej koži“ a teraz vám prinášame autentickú, objektívnu a úprimnú recenziu. Ste zvedavé, či tyčinky prešli testom vycibrených chuťových pohárikov našich Akčných žien? Tak čítajte ďalej.

https://www.instagram.com/p/CO8eIobLPR6/

Splnili tyčinky očakávania testeriek?

Jednou vetou – testovanie dopadlo vyníkajúco a testerky boli nadšené. 96% žien uviedlo, že zavedú tyčinky do svojho jedálnička ako jednu z foriem suplementovania kolagénu a viaceré z nich nám aj následne po testovaní potvrdili, že si tyčinky opätovne zakúpili. Okrem eshopu ich môžete totiž nájsť napríklad aj v dm drogerie markt alebo vybraných obchodoch so zdravou výživou.

Myslím si že nie sú žiadne negatíva a vyzdvihla by som konzistenciu a chut a fakt,že keď som si dala tyčinku, už som nemala potom nejakú výraznú chuť na sladké, čo ja osobne sladké zbožňujem. Takže chválim super sladkú kokosovú chuť v kombinácii s čučoriedkami, malinami a jahodou.(Zuzka)

Vyzdvihla by som určite vynikajúcu chuť, ktorá pôsobí veľmi prirodzene sladko a veľmi pripomína skutočnú chuť správne dozretého ovocia. (Veronika)

Výborná šťavnatá chuť a tiež chuť kokosu v tyčinkách z nich robí jedny z najchutnejších zdravých tyčiniek aké som jedla.(Peťa)

Tyčinky ma veľmi prekvapili svojou konzistenciou a výbornou chuťou. Všetky príchute boli lákavé a nakoniec sa ťažko vyberala chuťovo najlepšia :) Myslím, že aj dizajnovo má navrch oproti iným obalom v predaji. Určite si zájdem pre ďalšie do obchodu :) Odporúčam!(Vanessa)

Tyčinka Happylife, príchuť čučoriedka bola pre mňa top. Výborná chuť aj aróma. Zasýtila ma a ako desiatu či zdravý olovrat by som ju doporučila. Ja ju mám v kabelke vždy keď idem preč z domu. Už i mama bude mať svoju mňamku, nielen deti. (Andrea)

Autentická chuť ovocia, „čisté“ zloženie a originálny obal

Ako najväčšie pozitíva kolagénových tyčiniek Happylife ženy vyzdvihovali práve ich prirodzenú a veľmi príjemnú chuť a fantastické „čisté“ zloženie. Väčšina žien potvrdila, že im tyčinka hravo zahnala chute na sladké a dodala im potrebnú energie medzi jedlami, keď zvykneme mať chuť niečo „dzobkať“. Napriek tomu, že niektoré vytkli tuhšiu konzistenciu či vyššiu cenu, v konečnom dôsledku zhodnotili, že vzhľadom na kvalitu zloženia a fakt, že ide o prvotriedny produkt slovenskej výroby, je to opodstatnené.

Víťazka testovania a nové navrhované príchute

Absolútnou víťazkou testovania sa stala príchuť malina, ktorú dala na prvé miesto až polovica žien. Okrem zrecenzovania sme naše testerky vyzvali aj k navrhnutiu nových príchutí, ktoré by ocenili. Medzi najviac žiadanými sa ocitli príchute ako čokoláda, mango, jablko či melón alebo ananás. Tak čo, trafili sa aj do vašej chute?

https://www.instagram.com/p/CPTj-vMLQvP/

Že vám tento druh tyčiniek nikdy veľmi nechutil? Dajte im šancu, TIETO sú iné. Verte nám, recenzie hovoria samy za seba…

Bola som veľmi spokojná, mám rada takéto zdravé sladkosti a určite po nej v obchode siahnem. Chuť je výborná. (Stanka)

Kolagénové tyčinky vrelo odporúčam, sú veľmi chutné a určite si ich zaradím do jedálnička či už po športe alebo ako desiatu v práci.(Dagmar)

Kolagénové tyčinky Happylife odporúčam naozaj každému, kto preferuje zdravý životný štýl, no len ťažko si vie odpustiť sladké. Okrem výborného zloženia stojí za zmienku najmä ich jedinečná ovocná chuť. Veľmi príjemná alternatíva ako doplniť kolagén v tele, v porovnaní s práškovou formou.(Veronika)

Doteraz som kolagén nesuplementovala, hoci veľmi aktívne a intenzívne cvičím. Prvotné boľavé kĺby som kompenzovala cvičením, preto som nad kolagénom neuvažovala. Avšak tento rok budem mať 45 rokov, nikdy som takto veľa necvičila ako v tomto veku a nikdy som si to takto super ani neužívala. Vekom zvažujem dopĺňať kolagén nie kvôli športu, ale kvôli pleti, vlasom, nechtom, pokožke. Aby aj moje telo zvládalo byť naďalej také mladistvé, ako sa cítim na duši. Nielen kondične, ale aj pokožkou, krásnymi vlasmi a zdravými nechtami. No a v neposlednom rade sa mi na tejto tyčinke páči, že je nielen funkčná, ale mi dokonale uspokojí aj chuť na zdravé sladké. Ďakujem.(Angelika)

Odporúčam. Sladký, zdravý snack s bonusom vo forme dennej dávky kóagenu.(Simona)

Za mna je toto skvelá voľba ako do tela dostať kolagén, a to chutne. Tyčinka prijemne zasýti, čiže nemáte nutkanie sa prejedať ako pri sladkostiach. Ja na nich nemám čo vytknúť. Určite si kúpim ďalšie a odporúčam ich ďalej.(Alexandra)

Úprimne predtým ma nenapadlo si kolagén dopĺňať aj inak ako v prášku, ale myslím, že tieto tyčinky sú príjemný a praktický spôsob. Hlavne ak niekto vždy ráno tak stresuje ako ja a koľkokrát si ten prášok zarobiť nestíha. Toto je skvelý spôsob, tyčinku jednoducho hodím do kabelky a plne mi to nahradí dávku kolagénu, ktorú by som si inak nedala. Okrem toho majú naozaj výbornú chuť, takže ich rozhodne budem odporúčať aj ďalej.(Petra)

Tyčinky majú vynikajúcu konzistenciu. Chuť prekvapila, nie sú príliš sladké, tak akurát. Chutila mi na nich aj kokosová chuť. Veľkosť tyčinky je tak akuráť, ako snack zasýti. Väčšinou mi takéto tyčinky nechutia, tieto sú však naozaj dobré? Dávam 9/10(Michaela)

Veľmi dobré a chutné tyčinky – kolagén v prášku mi nikdy nechutil, ale tu ho vôbec necítiť a pritom skvelé množstvo.(Zuzka)

POZOR! Zaujali vás produkty Happylife a radi by ste ich vyskúšali? Máte tú možnosť. Ponúkame vám špeciálnu zľavu 10% na všetok sortiment na eshope Happylife. Stačí, keď pri nákupe zadáte kód „AKCNEZENY“. Zľava platí do konca roka 2021.

Chcete sa o značke Happylife dozvedieť viac? Prečítajte si rozhovor so samotným zakladateľom.

 

 

 

 

žiadne príspevky na zobrazenie