V Košiciach sú skvelé ženy!

0
V Košiciach sú skvelé ženy!
Akčné ženy v Košiciach,

Po prvýkrát sa v Košiciach spolu stretli akčné ženy. V sobotu, 10. februára prišlo na podujatie viac ako 100  žien, ktoré sa chcú posúvať v profesionálnom živote a nadväzovať nové kontakty. 

Stretnutie sa nieslo v pozitívnej atmosfére v príjemnom kaviarenskom prostredí GESTO cafe & brunch. Hostkami podujatia boli inšpiratívne ženy z východu, ktoré majú vlastné podnikanie alebo sa venujú inej záslužnej činnosti.

https://www.instagram.com/p/BfXuIGEFY27/?taken-by=akcnezeny.sk

“Do jednotlivých diskusií sa spontánne zapájali všetky dámy. Téma podnikania, vzdelávania a motivácie je vždy obohacujúca a čím viac žien sa zapája, tým vzniká väčšia vzájomná podpora a sila. Ženy v Košiciach sú extrémne aktívne, a keď sa takto stretne na jednom mieste toľko pozitívne naladených dám, je to úžasné.“ dodáva zakladateľka projektu.

akčné ženy v košicoch, ženy z košíc, podnikanie v košiciach
Zdroj: Mibells photography

Poďakovanie patrí spíkerkám, ktoré atmosféru vytvárali svojimi prednáškami a diskusiou. Vďaka Michale Lukáčovej Koniarovej sme sa dozvedeli množstvo informácií nielen z jej praxe a zákulisia Maratónu mieru, ale aj praktické rady zo života mamy troch detí. Lucia Bártová nás inšpirovala k handmade tvorbe a prezradila, aké boli jej začiatky a ako premenila svoju záľubu na úspešné podnikanie. Vďaka filantropke Ľubici Slatine sme si mohli v praxi na mieste otestovať, ako vyzerajú hrčky v prsníku a fajčiarky si mohli „fúknuť“ do prístroja merajúceho množstvo CO2. Zároveň sme sa rozprávali o téme “Pohybom proti rakovine”. Trénerka tvárovej gymnastiky Iveta Štecová nám priblížila nielen slovne, ale i názorne, ako si udržať krásnu pleť bez skalpela, no najmä motivovala prítomné dámy svojím príbehom. “Ako z myšlienky vytvoriť veľký projekt” nám rozpovedala Ivet Tomášiková, zakladateľka projektu “Som idealista”. Patrícia Červená excelentne ovládla tému životného plánovania. V závere sa nám predstavila Patrícia Vasilová Trnková, ktorá túži nakopnúť slovenský turizmus so svojím medzinárodnym podnikateľským projektom v cestovnom ruchu.

akčné ženy v Košiciach, podnikateľky z košíc, ženy v košiciach, networking v košiciach
Zdroj: Mibells photography

Vďaka kreatívnej agentúre Lemur za PR podporu, akčnej Martine Horkovej a združeniu SPACE. Rovnako veľká vďaka dievčatám z projektu Dobrovoľníctvo dospelých domovákov,ktoré nás sprevádzali hneď v úvode.

Pripájame aj krátky video zostrih:

Touto cestou by sme sa rady poďakovali aj všetkým partnerom, ktorí sa zapojili, a vďaka ktorým sa prítomné dámy mohli tešiť z darčekov a tombolových cien.

akčné ženy v Košiciach, podnikateľky z košíc, ženy v košiciach, networking v košiciach
Zdroj: Mibells photography

Všetky fotky z podujatia nájdete aj tu. Tešíme sa na ďalšie spoločné stretnutia!

Poďakovanie patrí zároveň všetkým našim partnerom. 

žiadne príspevky na zobrazenie