V priestoroch Campus Cowork sa organizovalo profesionálne fotenie

0
V priestoroch Campus Cowork sa organizovalo profesionálne fotenie
Foto: Gabika Teplická

Seriál Prezentuj sa na úrovni, kde Akčné ženy poskytujú dámam komplexnú starostlivosť o ich vizáž a organizujú profesionálne fotenie, sa pre veľký záujem zopakoval už po siedmy raz. 

Priestory na fotenie sa tentoraz presunuli na nové miesto, ktoré ponúkalo široké možnosti nielen na samotné fotenie, ale aj na líčenie a networking. Benefitom CAMPUS-u cowork bolo aj zariadenie priestoru – vyššie stoličky na nanášanie make-upu, pohodlné kreslá na oddych a konverzáciu. Atmosféru dopĺňal aj menší bar, kde si mohli dámy prípadne niečo doobjednať.

O prípitok sa však postarala tradične značka kvalitného prosecca Just-be a mnohé dámy mu veru neodolali. Niet sa čo diviť, k dispozícii bolo hneď niekoľko druhov spolu s občerstvením.

Tím profesionálok

O nádherný make-up sa postarali štyri vizážistky z Mary Kay a vlasový styling opäť na jednotku zvládla hairstylistka Mirka Kollárová z Lara Beauty. Salón Lara Beauty funguje v nákupných centrách Bory Mall a Avion Shopping Park. Dámy taktiež mohli svoje outfity konzultovať so stylistkou Alexandrou, ktorá sa zároveň zhostila aj úlohy kontaktnej osoby a každú z prítomných dám privítala. Služby individuálneho koučingu poskytovala talentová koučka Zuzana Palková.

licenie mary kay
Foto: Patricia Macova

Za fotoaparátom stála skúsená Gabika Teplická, ktorá získala za svoj talent aj niekoľko ocenení. Dámy boli veľmi spokojné, lebo Gabika má nielenže dobré oko pri štylizovaní dám, ale dokáže navodiť pohodovú atmosféru. O fotografie z priebehu celého podujatia sa postarala Patrícia Macová.

Neskôr k nám zavítala aj moderátorka Akčných žien, Martina Beňová, ktorá okamžite navodila spontánnu a akčnú náladu, a tak si všetci spoločne spravili aj fotografiu.

Prečítajte si aj 10 tipov na podujatia – redakčný výber

Koho sme mohli v ten večer stretnúť?

Na event prišli opäť veľmi zaujímavé a akčné ženy – zakladateľky značky ICarry, ktorá ponúka nosiče a doplnky pre deti, dve koučky, architektku a dokonca maminu s dvoma dcérami. Taktiež sme si mohli vypočuť dva veľmi silné príbehy.

Debata neskončila ani po tom, čo padol posledný záber a to je na týchto eventoch to najkrajšie. Vzájomne sa prepájajú ženy, ktoré si majú čo povedať, a skvelé je, keď vzniknú nové spolupráce alebo inšpiratívne rozhovory pre portál Akčné ženy.

fotenie
Foto: Patrícia Macová

Na záver si dámy ešte mohli odniesť darčekovú tašku s pozornosťami od Dr. Oetker. Všetky fotografie z eventu si môžete pozrieť na našom Facebooku a video z eventu nájdete na YouTube.

Foto na titulke: Gabriela Teplická

žiadne príspevky na zobrazenie