Vieš, kam sa oplatí prísť 30. júna?

0
Vieš, kam sa oplatí prísť 30. júna?
just woman, yoga, paddelboard, beauty

Akčnú dámsku jazdu alebo spojenie športu, oddychu a ženskej krásy organizuje Lenka Šoltésová už po druhý krát v Bratislave. Čo nás čaká a na aké novinky sa môžeme tešiť v tomto roku? Opýtali sme sa priamo organizátorky:

Ako si prišla k rozhodnutiu zorganizovať podujatie Just woman?

Podnet prišiel raz vo fitku, kde som videla video plné vysmiatych žien, ktoré yogovali a surfovali na pláži. Vtedy som pomyslela na to, ako mi je, keď som na dovolenke, ako mi je, keď nič neriešim a venujem sa len tomu, aby som čítala, oddychovala a bola v pohode. No a potom to prišlo. Justwoman je ženský event plný smiechu, jogy, behu, paddleboardu, kde môžeš byť sama sebou a nič neriešiť.

Výborne. Smiech, joga, beh, paddleboard. Podarilo sa ti spojiť tri rôzne športy do jedného podujatia. Ktorý šport najviac preferuješ ty? 

Paddleboard a yogu. Ja a beh sme momentálne v štádiu aktívnej nekomunikácie.

Už 30. mája sa stretneme spolu na druhom ročníku. V čom bude výnimočný? 

Druhý ročník bude viac o oddychu (viac pekných chill-out zón, nafukovačiek na vode, drinkov, dobrého a zdravého jedla), o cvičení (pridali sme worshopy Port De Bras, Dance Yoga, Body Art, yoga na paddleboardoch) a tiež o tom, že druhý ročník je v štýle TROPIC, ale k tomu nepoviem nič, to je prekvapenie.

just woman, yoga, paddelboard, beauty
Zdroj foto: Lenka Šoltésová

S konceptom sa chcete posúvať aj ďalej. Aké sú vaše ďalšie plány?

Už tento rok sme sa posunuli do Prahy, takže tam by sme sa chceli ďalej rozvíjať a na pláne sú aj ďalšie štáty. Tiež sa k Justwoman eventu pripojí aj pár ďalších produktov, ale to taktiež ešte neprezradím.

Viem, že sa venuješ viacerým aktivitám. Prezraď nám, aké sú tvoje ďalšie projekty?

Okrem Justwoman by Divas sme tento rok odštartovali aj Just Neon Yoga, čo je momentálne najväčší yoga event na Slovensku, kde prepájame basic a power yogu a striedame denné a neon osvetlenie. No a našou ďalšou novinkou je aj beh na 4km RUN IN BUBBLES, kde je pre bežcov na každom kilometri pripravená zóna plná farebnej peny. Tieto naše brandy vznikajú hlavne preto, aby sme motivovali k športu a cvičeniu ľudí, ktorí by sa na štart klasického behu nikdy nepostavili a cez farby, penu, neon atď. sa v nich  snažíme vytvoriť pozitívnu emóciu, ktorá ich neskôr môže k danému športu alebo cvičeniu pripútať na celý život.

Čítajte aj: Ťažšie ako začať je vydržať

Kde sa dozvieme bližšie info o Just woman a na čo všetko sa môžu účastníčky tešiť?

Všetky informácie si môžete nájsť na www.justwoman.sk alebo na našom FB alebo Instagrame. Pre dámy máme pripravené zóny beauty, fashion, health, foto a food. Bude tam toho naozaj veľa, tak sa na všetky dámy teším a verím, že si dámsku jazdu prídu užiť spolu s nami.

Zdroj foto: Lenka Šoltésová

žiadne príspevky na zobrazenie