Viete, na čo všetko môžete doma využiť aviváž?

0
Viete, na čo všetko môžete doma využiť aviváž?

Vari už ani neexistuje domácnosť, v ktorej by sa nenachádzala aviváž, je tak? O benefitoch, ktoré prináša určite nemusíme polemizovať. Vyzdvihnúť však môžeme nielen širokú paletu jej vôní, ale najmä hebkosť a poddajnosť bielizne, v ktorá bola v nej vypratá. Vedeli ste však, že aviváž môžete v domácnosti využiť aj celkom inak?

Možno by ste sa čudovali, aký zázrak mate doma. Poďme sa spolu na to pozrieť.

Umývanie okien

Vedeli ste, že aviváž viete využiť aj na takú činnosť, ako je napríklad umývanie okien? Presne tak. Nie, neodrádzame vás od kúpy kvalitných čistiacich prostriedkov na čistenie okien – tým sa samozrejme nič nevyrovná. Občas sa však určite každému z nás stane, že sa nám prípravky minú a my si ešte nestihneme zaobstarať nové. Vtedy vám obrovskú službu urobí práve spomínaná aviváž. Tú nalejete do teplej vody a uvidíte, že umývanie vám pôjde doslova od ruky. A dokonca sa ani nebudete musieť trápiť s leštením. Tak čo, skúsite to?

Podlaha ako nová

Zdá sa vám, že vaša laminátová alebo PVC podlaha stratila svoj lesk? Vyzerá akosi staro? Skúste do kýblika rozriediť trochu teplej vody s avivážou, jednoducho pretrieť mopom a uvidíte, že bude opäť žiariť ako nová, sľubujeme.

Obnovený nábytok

Aviváž okrem zmývania okien či podlahy pokojne môžete použiť aj na čistenie nábytku. Presne tak. Opäť vám pomôže obyčajná teplá voda zriedená s trochou aviváže. Vďaka tomuto zázraku vyčistíte fľaky na nábytku, zárubniach či dverách bez tej najmenšej námahy. Postihnuté miesta len jednoducho pretriete handričkou a máte vybavené.

Náš akčný tip: Chcete si zakúpiť kvalitnú aviváž nielen na pranie? Tak potom vám odporúčame značku Silan, ktorú si i vy určite okamžite zamilujete. Silan Aviváž ponúka skvelé výsledky, vďaka ktorým už nebudete chcieť vyskúšať nič iné.

Nerez

Aviváž zriedenú s vodou môžete použiť aj na antikorové povrchy, ktorým tento zázračný roztok opäť prinavráti stratený lesk. Povrch len jemne pretriete handričkou z mikrovlákna a bude sa opäť lesknúť ako nový. Presne tak, udá sa, že aviváž má viac pozitívnych vlastností ako sa na prvý pohľad môže zdať

Zvieracia srsť v koberci

Aj vy máte doma štvornohého miláčika? Potom vám isto robia na čele vrásky jeho chlpy, ktoré nachádzate asi všade. Najhoršie je to asi v koberci, však? Nebojte sa, aj na tento problém existuje riešenie. Stačí, keď si do kýblika namiešate vodu s avivážou a jemne ním prekefujete koberec. Jeho vlákna totiž zmäknú a chlpy sa tým jednoduchšie povysávajú.

Použiť ho môžete aj na kožu a mramor

Nebojte sa, aviváž môžete bezpečne použiť aj na materiály ako je mramor či koža. Postup je opäť ten istý. Stačí si spraviť koncentrát, s ktorým koženú sedačku či bundu alebo kamennú pracovnú dosku len jemne prečistíte a máte vybavené.

žiadne príspevky na zobrazenie