NAČÍTAVAM

Type to search

AKČNÉ TIPY PR ČLÁNKY

Vyberáte si kabelku podľa ročného obdobia?

REDAKCIA
Share

Väčšina žien dá na prvý dojem a kúpi si takú kabelku, ktorá si ju v danom momente získa. Hodí sa k vášmu štýlu obliekania, je nadčasovým kúskom a spĺňa všetko, čo od nej očakávate. Počuli ste však už o tom, že vybrať si doplnok, na ktorý nedá väčšina žien dopustiť, môžete aj podľa ročného obdobia?

Rozširujete zbierku kabeliek a hľadáte nového favorita? Skúste zohľadniť blížiacu sa letnú sezónu a vyhľadajte si taký kúsok, čo spríjemní slnečné dni a bude skutočným oživením outfitov. Ako by však mal výber kabelky podľa ročných období vyzerať? Ich farebné spracovania vás v tomto výrazne nasmerujú.

Pastelová jar

Príroda sa pomaly prebúdza, šatníku a doplnkom by ste mali dopriať pestrosť. Kabelka v jemnom pastelovom odtieni bude vítanou zmenou a po chladných zimných dňoch výrazne spestrí vašu zbierku.

PODPORTE združenie Akčné ženy a podnikanie žien na SlovenskuŽiarivé leto

Práve toto ročné obdobie vám ponúka farebnú nespútanosť. Výrazné žiarivé farby sú počas horúcich letných dní povolené, kabelka hýriaca farbami rozhodne upúta pozornosť a bude výrazným prvkom každého jedného outfitu.

Prečítajte si, ako si vytvoriť kapsulový šatník

Farebná jeseň

Počas jesene sú vítané farebné kombinácie, ktoré ladia s okolím. Jesenná paleta prírody by sa mala odraziť aj na výbere kabelky, dajte prednosť tým v hnedom, zelenom či červenom spracovaní.

Zimná striedmosť

Kým v lete volíme sýte a žiarivé farby, v zime by mali dostať prednosť studené odtiene. Kabelka v modrej, fialovej či šedej rozhodne nebude krokom vedľa a bude dobrou voľbou počas chladných zimných dní.

Kým peňaženku máme len jednu a vydrží nám pomerne dlho, počet kabeliek sa neustále rozrastá. V žiadnej dámskej zbierke by však nemala chýbať tá s čiernym odtieňom. Tento doplnok je totiž natoľko univerzálny, že je nositeľný počas všetkých ročných období. Čierna kabelka je osvedčenou stálicou, s ktorou jednoducho nič nepokazíte.

Zdroj obrázka:

HighKey / Shutterstock.com

REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X