Vyberáte si kabelku podľa ročného obdobia?

0
Vyberáte si kabelku podľa ročného obdobia?

Väčšina žien dá na prvý dojem a kúpi si takú kabelku, ktorá si ju v danom momente získa. Hodí sa k vášmu štýlu obliekania, je nadčasovým kúskom a spĺňa všetko, čo od nej očakávate. Počuli ste však už o tom, že vybrať si doplnok, na ktorý nedá väčšina žien dopustiť, môžete aj podľa ročného obdobia?

Rozširujete zbierku kabeliek a hľadáte nového favorita? Skúste zohľadniť blížiacu sa letnú sezónu a vyhľadajte si taký kúsok, čo spríjemní slnečné dni a bude skutočným oživením outfitov. Ako by však mal výber kabelky podľa ročných období vyzerať? Ich farebné spracovania vás v tomto výrazne nasmerujú.

Pastelová jar

Príroda sa pomaly prebúdza, šatníku a doplnkom by ste mali dopriať pestrosť. Kabelka v jemnom pastelovom odtieni bude vítanou zmenou a po chladných zimných dňoch výrazne spestrí vašu zbierku.

Žiarivé leto

Práve toto ročné obdobie vám ponúka farebnú nespútanosť. Výrazné žiarivé farby sú počas horúcich letných dní povolené, kabelka hýriaca farbami rozhodne upúta pozornosť a bude výrazným prvkom každého jedného outfitu.

Prečítajte si, ako si vytvoriť kapsulový šatník

kvety luka
pixabay.com

Farebná jeseň

Počas jesene sú vítané farebné kombinácie, ktoré ladia s okolím. Jesenná paleta prírody by sa mala odraziť aj na výbere kabelky, dajte prednosť tým v hnedom, zelenom či červenom spracovaní.

Zimná striedmosť

Kým v lete volíme sýte a žiarivé farby, v zime by mali dostať prednosť studené odtiene. Kabelka v modrej, fialovej či šedej rozhodne nebude krokom vedľa a bude dobrou voľbou počas chladných zimných dní.

Kým peňaženku máme len jednu a vydrží nám pomerne dlho, počet kabeliek sa neustále rozrastá. V žiadnej dámskej zbierke by však nemala chýbať tá s čiernym odtieňom. Tento doplnok je totiž natoľko univerzálny, že je nositeľný počas všetkých ročných období. Čierna kabelka je osvedčenou stálicou, s ktorou jednoducho nič nepokazíte.

Zdroj obrázka:

HighKey / Shutterstock.com

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu