Vyhraj pobyt na Zemplínskej šírave, stačí na to jediný článok

0
Vyhraj pobyt na Zemplínskej šírave, stačí na to jediný článok
Sirava hotel resort spa

Možno ste už zaregistrovali, pripravujeme pre vás wellness víkend na Zemplínskej šírave. Program bude bohatý a o zdravé varenie a chutné inšpirácie sa postará naša hostka Mirka Luberdová. 

Okrem relaxu, wellness, cvičenia, zdravého menu či beauty workshopov pripravujeme pre vás aj sobotňajšiu večernú talkshow. All inclusive pobyt s programom je v hodnote 199 eur a od 24. apríla môžete o jeden pobyt aj súťažiť!

Ako je možné získať wellness víkend zdarma?

Stačí napísať kvalitný článok a relaxačný pobyt v hodnote 200 eur môže byť váš. Napíšte skvelý článok, podeľte sa s čitateľkami o svoje vedomosti/ skúsenosti a vyhrajte pobyt v Thermal Šírava Spa Resort na Zemplínskej Šírave v hodnote 200 eur. Pokiaľ si chcete o pobyte prečítať viac, kliknite si na článok o ňom. Pokiaľ sa rozhodnete zapojiť, musíte splniť zopár požiadaviek.

Ako na to?

 1. Registrujte sa u nás a napíšte pre stránku www.akcnezeny.sk článok zameraný na témy, ktorým sa Akčné ženy venujú (témy: marketing, podnikanie, motivácia/ inšpirácia, praktické rady, zo života, jednoducho čokoľvek, čo by ste si rady prečítali aj vy).
 2. Text by mal mať rozsah minimálne jednu normostranu, t.j. minimálne 1800 znakov vrátane medzier
 3. Po finálnej úprave nám napíšte email, že článok je pripravený na publikovanie – pridajte značku „SUTAZ“ a názov vášho článku. Text vám skontrolujeme a podľa vhodnosti uverejníme v čo najskoršom termíne.
 4. Po uverejnení vášho článku vás budeme informovať. Vašou ďalšou úlohou je šíriť ho na sociálnych sieťach, zdieľať, komentovať, posúvať ďalej k čitateľom. Jedným z kritérií je aj jeho vizibilita na sieťach a čítanosť. Čím viac ľudí ho uvidí, tým ste bližšie k vašej výhre:)
 5. Nezabudnite zdieľať súbežne aj FB udalosť o našom wellness pobyte na Zemplínskej Šírave, pretože práve oň hráte. Môžete ho zdieľať na Facebooku aj Instagrame, vo feede aj v stories. Voľba je na vás, no podmienkou je označiť portál @akcnezeny aj #akcnezenynasirave. 
 6. V dátume 30. mája vyžrebujeme jednu z vás, ktorá splní všetky podmienky a vyhrá pobyt v Thermal Šírava Spa Resort na Zemplínskej Šírave v termíne 14. – 16. júna 2019.

 

https://www.facebook.com/akcnezeny.sk/photos/gm.1153270351518718/1145639905596708/?type=3&theater

Tip pre vás:

Zapojte sa čo najskôr, pretože čím bude článok viac šírený, komentovaný a obľúbený, tým bude viac viditeľný. To znamená, že máte väčšiu šancu vyhrať.

Kritériá hodnotenia:

 • Napísanie a uverejnenie originálneho článku na portáli www.akcnezeny.sk
 • Zdieľanie, šírenie, čítanosť, dosah na sociálnych sieťach
 • Tematická príbuznosť, špecifické zameranie témy

Za hodnotenie zodpovedajú:
Novinárka a spoluzakladateľka Martina Beňová
Šéfredaktorka redakcie: Alexandra Vrábelová
Zakladateľka portálu www.akcnezeny.sk Martina Novotná
Externá redaktorka: Veronika Cvengrošová

Podmienky:

 • Napísanie a uverejnenie textu na portáli www.akcnezeny.sk v termíne súťaže od 24.4.2019 do 15.5.2019.
 • Šírenie a zdieľanie vyššie spomenutého, vlastnoručne vytvoreného originálneho textu, ktorý bude vytvorený špeciálne pre portál www.akcnezeny.sk
 • Šírenie a zdieľanie článku a linku o wellness pobyte akčných žien v Thermal Šírava Spa Resort na Zemplínskej Šírave v termíne 14. – 16. 6. 2019

* Súťaže sa nemôžu zúčastniť rodinní príslušníci združenia Akčné ženy ani členovia združenia www.akcnezeny.sk. Pravidlá súťaže si prečítate aj tu. 

žiadne príspevky na zobrazenie