Výzva pre dve z troch žien – kto si chce vyskúšať gél proti baktériám?

0
Výzva pre dve z troch žien – kto si chce vyskúšať gél proti baktériám?
zena

Viete, s čím sa stretávajú dve z troch žien? Sú to nepríjemné pocity „tam dolu“ a výtoky. A to najmä v letnom období. Poďte si s nami dopriať opäť trochu viac pozornosti pre svoje telo. Vyskúšajte si, ako sa budete cítiť po používaní gélu Lactofeel. 

Až dve ženy z troch trápi bakteriálna vaginóza, hoci o tom ani nemusia vedieť. Prejavuje sa silným vodnatým sivobielym výtokom, ktorý pripomína rybí zápach. Sú to nepríjemné záležitosti, o ktorých sa väčšinou hanbíme rozprávať. Netreba to však podceňovať. Nedoliečené ochorenie sa často vracia. Že s ním budeme bojovať viackrát do roka, je pravdepodobnosť až 80 %.

kupel
Foto: pixabay.com

Nie je to mykóza

Bakteriálna vaginóza nie je mykóza, hoci si ju s ňou často zamieňame, a teda aj nesprávne liečime. Liečba bakteriálnej vaginózy spočíva v úprave laktobacilárnej flóry, čo dosiahneme vaginálnymi gélmi alebo antibiotikami. Tu však obzvlášť platí, že prevencia je lepšia ako liečba. Kvalitným gélom na intímnu hygienu nič nepokazíte.

Prečítajte si, aký je rozdiel medzi mykózou a bakteriálnou vaginózou

Vyskúšajte Lactofeel

Výhodou testovania s akčnými ženami je fakt, že prebieha anonymne. Môžete si tak v pokoji preštudovať a premyslieť všetky potrebné informácie a prihlásiť sa do testovania vyplenením krátkeho dotazníka. Spoločnosť Exeltis vám následne zašle na vyskúšanie balíček produktov Lactofeel.

lactofeel.sk
Foto: lactofeel.sk

Do dvoch týždňov vám na e-mail pošleme link s krátkym dotazníkom, z ktorého sa dozvieme, ako sa vám testovanie páčilo.

Urobte to pre seba

Akčná žena nosí na pleciach milión povinností, ktoré robí bez reptania, z lásky. Keď sa vrátite z práce domov, alebo vyberiete deti zo škôlky a uložíte ich po večeri spať, a z kuchyne opäť urobíte miesto, kde sa dá variť, doprajte si zaslúžený relax v kúpeľni. Urobte pre seba čosi navyše, teraz to máte možnosť urobiť pohodlne, hneď a zadarmo. Stačí sa zapojiť do nášho anonymného testovania.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu