11 spôsobov ako sa môžeš pridať k akčným ženám

0
11 spôsobov ako sa môžeš pridať k akčným ženám
akčné ženy v košiciach, akčné ženy, event pre ženy

Často sa nás pýtate, ako sa vieme spojiť. Ako sa viete pridať k akčným ženám? V nasledujúcich riadkoch pridávame v skratke zopár informácii o tom, ako sa môžeme spojiť naživo i v online svete. 

Sme tu, aby sme ti pomohli a inšpirovali ťa. Sme akčné ženy ako ty, ale rovnako často potrebujeme inšpiráciu alebo len trošku nakopnutia jedna od druhej. Na našom webe ti ponúkame kopec rád a návodov „ako na to“. Rozprávame sa spolu o tvorbe, začiatkoch, nástrahách aj úspechoch v podnikaní. Budeme ťa nabádať a postrkávať, aby si v tých správnych nápadoch pokračovala ďalej aj ty. K tomu pribalíme úspešné príbehy žien, ktoré to riskli a vydali sa svojou vlastnou cestou. Dokážeme ťa podporiť, odprezentovať či prepojiť. Stretávame sa aj naživo a posúvame sa navzájom ďalej. Ak máš záujem o reálnu podporu, pridaj sa k nám!

Vieme sa spojiť online

1. Pridaj sa do nášho mailing listu

a získaj každý týždeň pravidelnú dávku inšpirácie, súhrn článkov a rozhovorov, vždy aktuálne info o našich podujatiach, či pikošky zo zákulisia!

2. Daj like nášmu Facebook-u

a budeš vždy vedieť všetko ako prvá. Novinky zvyčajne pridávame priamo na FB stránke alebo v našej skupine.

3. Klikni a pridaj sa do našej FB skupiny.

Chceš odprezentovať, čo robíš? Máš zaujímavú prácu či hobby? Potrebuješ sa poradiť alebo prepojiť? Alebo len pochváliť? :) Skupina je výborná na akúkoľvek pracovnú poradu, praktické informácie sa tu šíria rýchlosťou blesku, pretože každá z nás niečo vie a v niečom dokáže pomôcť, podať informáciu, či len názor na vec.

4. Sleduješ Pinterest a rada sa inšpiruješ cez obrázky?

Pridaj sa k nám na Pintereste. Ak sa chceš dozvedieť o praktickej funkcii Pinterestu, prečítaj si sériu našich článkov.

5. Už sme sa spojili na Instagrame?

Instagram je veľký fenomén a my ho máme v skutku rady. Najradšej prostredníctvom neho robíme radosť vám, keď vás môžeme odprezentovať a ukázať aj ostatným, čomu sa venujete a v čom ste dobré.

https://www.instagram.com/p/BltSYa1AEzQ/?taken-by=akcnezeny.sk

6. Linkedln je nástroj pre každú z vás!

Stretli sme sa už spoločne na Linkedlne? Ak nie na našom podujatí, tak minimálne online. Pridajte si aj akčné ženy alebo sa spojme ako ženy a pýtajte sa, ak vás zaujíma niečo viac.

7. Máte svoj youtube kanál?

Na našom Youtube kanáli pridávame vždy najnovšie videá z našich podujatí. Aktuálne si viete už pozrieť i našu prvú video reláciu a čoskoro pribudnú ďalšie časti. Máte svoj youtube kanál? Sledujme sa navzájom:)

8. Registrujte sa a vytvorte si vlastnú online vizitku

Online vizitka je tu pre každú z vás. Pridajte sem vaše meno, fotografiu a najmä napíšte v skratke, v čom ste dobrá. Ak máte vlastný web, či Facebook stránku, viete si tak spraviť aj reklamu. Nikdy neviete, kto vás osloví s pracovnou ponukou či projektom:) Čoskoro bude možné pridávať ku každej vizitke i referencie!

9. Stante sa našou autorkou

Poznáte už výhody, prečo je skvelé písať pre akčné ženy? V prvom rade je tu možnosť odprezentovať seba a to, čo robíte, prostredníctvom natívnej reklamy zadarmo. K tomu vám pribalíme pomoc v podobe úpravy obsahu a vizuálnej stránky článku. V druhom rade do vašich obsahov investujeme aj reklamou a zviditeľňujeme ich na sociálnych sieťach. A do tretice? S radosťou vás zapájame – oslovujeme aktívne autorky na spoluprácu pri tvorbe PR článkov, testovaní a iných obsahov, keď máme spoluprácu s našimi reklamnými partnermi. Nezabúdajte ale, že váš obsah musí byť unikátny a originálny. Neuverejňujeme obsahy použité v iných médiách.

10. Pridajte sa do klubu akčných žien

Postupne vytvárame klub akčných žien. Veríme, že v januári 2019 odštartujeme novú webovú platformu, vďaka ktorej bude možné odprezentovať a spoznať sa navzájom ešte viac. Ak sa chcete pridať a odprezentovať ako partner – akčná žena so svojím projektom, píšte nám na email spolupraca@akcnezeny.sk . Môžete ponúknuť vaše produkty a služby do úvodného balíčka pre všetky členky klubu, pridať celoročné zľavy či bonusy k vašim produktom. Potom vás zviditeľníme na našom webe, a zároveň v pravidelných intervaloch prostredníctvom newslettera, sociálnych sietí, na webe, či na našich eventoch počas celého roka. Viac detailov si dohodneme emailom.

11. Stretnime sa spolu naživo!

Organizujeme pravidelné podujatia na Slovensku a už i v Českej republike, kde úspešne rozbiehame projekt akcnizeny.com . Pozrite sa, čo pre vás organizujeme najbližšie. Tešíme sa na vás online a rovnako offline!

Vaše akčné ženy

žiadne príspevky na zobrazenie