Analýza a konzultácia zubov online zdarma – toto sa oplatí vyskúšať!

0
Analýza a konzultácia zubov online zdarma – toto sa oplatí vyskúšať!

Prvé, čo nás upúta na človeku pri stretnutí sú oči a jeho úsmev. Málokto má to šťastie dokonale rovných a bielych zubov. Kedysi bol zubný strojček trápením, dnes je neviditeľným doplnkom a dokáže zázraky. 

Návšteve zubára sa mnoho ľudí vyhýba oblúkom. Objednávame sa až v hodine dvanástej. Po rozhovore s MUDr. Danielou Kafkovou sa váš pohľad na absolvovanie konzultácie či vyšetrenia zaručene zmení. Pozrite si video, v ktorom vám okrem iného odhaľuje aj svoj dokonalý americký úsmev, ktorý získala neviditeľným strojčekom. Okrem iného vás pozýva aj na bezplaatnú konzultáciu a poradí vám so všetkým, čo súvisí s krásnymi zubami.

Na evente Pre zdravie ženy v Bratislave u nej môžete absolvovať bezplatne workshop: Skenovanie zubov pomocou 3D  modelu a simulácie, ako môžu vaše zuby vyzerať po vyrovnaní neviditeľným strojčekom. 

https://www.facebook.com/106048667432469/videos/243318193654522/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARBhjQFwOHACyM23ZxP-R-m7IgzImC9NIGNgRcdMXJE-6s8M-3yPJaFlrJU5-RxgrMInOU5WO6z9jvhH

 

MUDr. Daniela Kafková je špecialista v odbore ortodoncia /čelustná ortopédia/. Promovala na Univerzite Palackého v Olomouci v Českej republike s vyznamenaním. Absolvovala špecializačné štúdium v odbore ortodoncia v Brne. Absolvovala klinickú stáž v USA u popredného svetového špecialistu v odbore ortodoncia – Dr. Ravindra Nandu na Univerzite v Connecticute. Taktiež absolvovala viaceré stáže na ortodontických klinikách v Českej republike. Spolu s manželom Mojmírom založila v roku 2019 Kafka Dent v Bratislave. Naďalej sa vzdeláva a absolvuje domáce a zahraničné stáže. Špecializuje sa aj na ošetrenie pomocou neviditeľných strojčekov – Invisalign. Viac o nej sa dočítate aj v našom rozhovore.

Daniela Kafková: Dobré výsledky sú vidieť pri každom úsmeve

 

Čítajte aj: Počúvajte podcast Akčné ženy. S kým sa budeme rozprávať?

žiadne príspevky na zobrazenie