Bizniskonferencia v Poprade je veľká výzva aj nový vietor!

0
Bizniskonferencia v Poprade je veľká výzva aj nový vietor!

Neustále sa snažíme vyvracať historickú vetu: „Na východe nič nie je“, pretože je tam toho ozaj veľa. Okrem krásnej prírody je tam aj množstvo príležitostí a ľudí, ktorí sa v živote chcú živiť tým, čo ich baví a napĺňa. Sú to tiež skúsení malí a strední podnikatelia či frelanceri, ktorí sa chcú dozvedieť niečo nové, či nadviazať nový kontakt na spoluprácu. 

Prvá bizniskonferencia sa bude konať v Poprade

Ste medzi začínajúcimi podnikateľmi aj vy? Alebo by ste sa chceli len dozvedieť niečo nové o sociálnych sieťach, či o predaji? Pridajte sa už 19. októbra na náš event v Poprade. Bizniskonferencia je úplne nový koncept eventu. Jej cieľom je obsiahnuť čo najviac praktických tém, ktoré pomôžu pri každodennej práci dosahovať stanovené podnikateľské ciele.

Zároveň ňou chceme dodať ľuďom novú inšpiráciu a pomyselnú injekciu, vďaka ktorej budú mať opäť chuť na nové začiatky a pozitívne zmeny. Jej veľkú súčasť bude tvoriť aj networking a možnosť osobnej prezentácie. Čo je asi najpodstatnejšie, očakávame na nej aj mužské pohlavie, aby boli ženy a muži v biznise vyvážení:)

Prezentácia produktov a služieb na mieste

Vďaka Aquacity Poprad sme získali skvelý priestor. Ak by ste sa chceli odprezentovať aj priamo na mieste, k dispozícii bude veľká expo zóna. Môžete predávať či zorganizovať „ochutnávku“ svojich produktov či služieb. Stačí nám napísať email. 

Kto sa na vás teší a pripravuje?

Na výbere spíkrov sme si dali záležať. Veľká časť z nich pricestuje aj z Bratislavy. O svoje vedomosti a praktické skúsenosti sa podelia majitelia úspešných firiem, marketéri a ľudia z praxe. Mnohí z nich si vybudovali svoje podnikanie „na zelenej lúke“ a vo večernej časti sa podelia aj o svoje príbehy.

Aký vás čaká program?

V úplnom úvode sa vám predstaví Juraj Kováč, ktorý je známy „rozbiehač projektov“, jeho TED talk si môžete pozrieť aj tu. Prečítajte si aj rozhovor, ktorý sme s ním pripravili pre náš portál.

Soňa Ondrejková je skvelá biznis mentorka a na bizniskonferenciu si pripravuje veľmi praktickú tému, ktorá vám pomôže zodpovedať si všetky strategické otázky v ktorejkoľvek fáze vášho podnikania. Jej teória rovnako pomáha pomenovať a vyriešiť rôzne problémy nielen v podnikaní. Chcete o nej vedieť viac? Prečítajte si aj rozhovor s ňou. 

Simona Mištíková sama rozbehla úspešnú PR agentúru Divino a na evente nám prezradí okrem iného aj ako spolupracovať s influencermi. Spoločne s Martinou Pálešovou pre nás pripravujú dva kľúčové workshopy – Ako na firemný Facebook a ako na Instagram. 

Hviezdou pre mnohých je Martin Mažár, ktorý je známy svojou facebookovou skupinou Online lídri a tiež ako expert na predaj. Už čoskoro si s ním budete môcť prečítať aj rozhovor u nás. Martin je skvelý vo využívaní facebookových nástrojov a zároveň v predaji. Ovláda dokonale tipy a triky, ktorými možno premeniť sociálne siete na skutočný predajný kanál.

Oliver Jakubík je veľmi všestranný marketér a dokáže poradiť na mnohých platformách. Sám okrem iného vysiela vlastný podcast, vedie agentúru a je aktívny najmä na Linkedln-e. Na Bizniskonferencii sa do hĺbky povenuje téme emailmarketing a jeho využitie pre vaše podnikanie. Odporučí vám aj konkrétne nástroje, tipy, triky, ktoré vám pomôžu pri tvorbe úspešnej emailingovej stratégie. Rozprávali sme sa s ním aj v našom magazíne. 

Program prvej Bizniskonferencie v Poprade
Program prvej Bizniskonferencie v Poprade

Večerná talkshow

Vo večernej časti prenecháme slovo ľuďom, ktorí sú pre nás osobnou inšpiráciou. Jedným z hostí bude Štefan Kozák – majiteľ medzinárodnej agentúry Creative pro, ktorý vám prezradí všetko o svojich začiatkoch, ale aj to, ako neúspech pretaviť v pozitívum. Ako je možné vybudovať jednu z najrýchlejšie rastúcich ecommerce firiem na Slovensku? Prezradí vám jej majiteľ – Aleš Mlátilík, CEO Zľavomatu.

Ďalšie dve hostky večernej talkshow ostávajú zatiaľ zahalené rúškom tajomstva:) Okrem iného sa budeme rozprávať aj na tému ŽENY vs. MUŽI v podnikaní. Aké sú rozdiely? Kto je v čom lepší? 

Vďaka nášmu komunitnému partnerovi – Slovenskej sporiteľni, pre vás počas celého dňa budú k dispozícii konzultanti z Programu pre začínajúcich podnikateľov a podnikateľky, ktorí vedia skvele poradiť. V čase od 9:00 do 16:00 hod budú poskytovať 15 minútové konzultácie na témy:

— ako začať podnikať,
— ako si otestovať svoj nápad,
— ako si pripraviť biznis plán a finančnú kalkuláciu,
— aké sú možnosti financovania vášho nápadu.
Na konzultácie sa prihlasujte vopred prostredníctvom emailu info@akcnezeny.sk.

Svoj lístok na bohatý program si môžete zakúpiť ešte pár dní v lacnejšej sume! 

Chcete sa dozvedieť viac? Sledujte nás na Facebooku a na Instagrame! Všetky informácie nájdete aj na webe Bizniskonferencia. 

žiadne príspevky na zobrazenie