Dajana Rodriguez: Fashion show, ktorá rozpovie príbeh

0

Po móle sa prejde desať úspešných podnikateliek. Nadčasové kabelky Dajany Rodriguez budú predvádzať ženy, ktoré si jej tvorbu zamilovali.

Talent, šarm a sila. To sú vlastnosti desiatich výnimočných podnikateliek a na móle ich prepožičajú kabelkám z dielne Dajany Rodriguez. Tvorba mladej návrhárky sa predstaví na originálnej fashion show 18. októbra 2019.

Vďaka špeciálnemu konceptu „Ženy ženám“ si úspešné dámy vybrali kabelky, ktoré reprezentujú ich osobnosť, sú zaujímavé a štýlové. Presne, ako ony.

Ženy ženám

Kráľovná reči tela Monika Stehlíková priviedla už veľa známych osobností aj obyčajných ľudí k prirodzenému sebavedomiu a autentickému prejavu. Využíva na to ich vlastnú reč tela a je zakladateľkou značky BodyTalks.

Klaudia Bednárová začínala ako učiteľka angličtiny a dnes sama vedie jazykovú školu. Zaviedla úspešný koncept, kde sa kladie dôraz na vzdelávanie pedagógov.

Henrieta Kundrátová objavila v čarovnom Taliansku lásku k zdravému jedlu a dnes je známou influencerkou. Získala ocenenie BIOČLOVEK, stážovala u Žídeka a má vlastnú školu varenia. Je tiež ambasádorkou zdravého stravovania juniorov v reštauráciách.

Nikola Krčová pozbierala mnohé prestížne fitness ocenenia po celom svete. Jej vášeň sa stala životným štýlom a kariéru informatičky vymenila za prácu osobnej trénerky, dnes tak sama pomáha k úspechu iným.

Ak ste počuli o Chutných kyticiach, možno poznáte meno Jana Bednárová. Šikovná podnikateľka spojila svoje ekonomické znalosti s kreativitou. Jej kytice z ovocia priniesli na náš trh originálny produkt a vďaka inováciám sa teší úspechu už 7 rokov.

Prečítakte si aj článok o módnej návrhárke Lucii Ivanovej

Akčná žena Martina Beňová je spoluzakladateľkou úspešného portálu pre ďalšie „Akčné ženy“. V komunite sa navzájom podporujú začínajúce aj úspešné podnikateľky a pomáhajú si plniť sny o biznise a nezávislosti.

Na foto zľava: zakladateľka AZ, Martina Novotná, koučka Janette Šimková a spoluzakladateľka AZ, Martina Beňová

Za jedinečným portálom SAShE.sk stojí Saša Miklášová. Vytvorila miesto, kde dáva priestor tvorivým ľuďom aj zákazníkom, ktorí hľadajú výnimočnosť. Úspech ju posunul z online priestoru medzi zákazníčky a organizuje podujatia v bratislavskej Tržnici.

Adriana Gregor vymenila pohodlnú prácu v korporáte za vlastnú dielňu na vidieku. Svojim výtvorom z dreva a ľanu vdýchla život pod unikátnou značkou 50 ARCHES a jej doplnky tak zútulňujú domovy iných.

Tvár Michaely Saleh-Suríniovej poznajú mnohí z médií, je však úspešnou hovorkyňou „iných“ detí. Ako matka syna s Aspergerovým syndrómom sa dala na boj s nepriaznivým systémom a zlepšuje kvalitu života autistov aj ich rodín.

Takmer každý už letel na krídlach Pelikánu. Za najväčším slovenským predajcom leteniek stojí Táňa Ondrejková. Svoj biznis rozšírila aj za naše hranice a svojou šikovnosťou sa stále drží na špičke slovenského cestovného ruchu.

Kabelky inšpirované úspechom – značka Dajana Rodriguez je oslavou krásy a úspechu. Spoznať ju môžete na exkluzívnej fashion show už 18. októbra 2019 v hoteli Azul Partizánske. Podnikateľky, modelky a ďalšie zaujímavé osobnosti predvedú to najkrajšie zo staršej tvorby aj novú kolekciu Jeseň – Zima 2019/2020.

Hudobnému programu bude kraľovať Majk Spirit a špeciálnu atmosféru podujatia pomôžu vytvoriť partneri AUTOŠTÝL, a.s., ČSOB, Hamšík Winery, Farma u Ďurkových, kaderníctvo Lenia a o vizáž sa postará Mary Kay.

žiadne príspevky na zobrazenie