NAČÍTAVAM

Type to search

BLOG INŠPIRÁCIE Networking PODUJATIA

Galavečer 10. výročia FitCurves

Alexandra Vrábelová
Share
cvicenie, fitko, fintess

Poslednú aprílovú sobotu sme sa zúčastnili eventu organizovaného skupinou majiteliek fitnesscentier určených pre dámy, FitCurves. FitCurves oslávilo 10 rokov svojej existencie a má svoje pobočky na 4 miestach v Bratislave – v Ružinove, na Dlhých Dieloch, v Dúbravke a Petržalke.

Podujatie sa konalo v príjemných priestoroch DanceHouse by Interklub na Stromovej ulici a prví hostia sa začali schádzať už od pol tretej poobede. Kapacita sály bola naplnená – v miestnosti sa zišlo okolo 150 hostí, ktorí sa usadili za elegantne prestreté okrúhle stoly.

sala, dancehous, tanecna, interklub

Foto: Dancehouse by Interklub

O pol hodinu neskôr sa event oficiálne začal príhovorom moderátorky podujatia, Gabriely Revickej. Privítala hostí a prenechala slovo Štefanovi Šogorovi a jeho manželke, Andrei, zakladateľom FitCurves na Slovensku. Následne dostali slovo ostatné majiteľky, Miroslava Kromková, Margaréta Pakšiová, Vierka Ripková, Barbora Mlynárová).

Event pokračoval sériou krátkych prednášok, ktoré začala Gabriela Revická s témou Žena, jej sny a túžby a ich zhmotnenie v živote. Nasledovala Lenka Mančíková a jej prezentácia o zdravom pečení s kváskom. Zuzka Gavendová nám porozprávala o starostlivosti o pleť v téme Ako vyzerať krásne v každom veku. Poslednou spíkerkou bola Veronika Bošková a jej motivačná prednáška o hand-made podnikaní: Nečakaj na príležitosť, vytvor si ju. Veronika okrem iného spomenula, že pripravuje hand-made konferenciu so zaujímavými témami.

Program pokračoval prezentáciou úspechov FitCurves a ukážkou toho, že  dosahovanie cieľov a individuálnych výsledkov ide omnoho ľahšie v atmosfére podpory a motivácie.

Fakt, že za 10 rokov s nimi schudlo viac ako 10 000 žien, je dôkazom toho, že je to cesta k rastu, rozvoju a sebazdokonaľovaniu. Ženy, civičiace s Fitcurves dokázali schudnúť spolu viac ako 123 600 kíl a neuveriteľných 1 200 000 cm.

fitcurves, fitness, event, podujatie, vyrocie

Foto: FitCurves

Vyhlasovali sa výsledky v rôznych kategóriách – najdlhšie cvičiace dámy, dámy s najvyššou účasťou a tie, ktorým sa podarilo schudnúť najviac, kde vyhrala dáma s úbytkom 26 kilogramov.  Zaujímavosťou boli rekordérky vo veku, kde sme sa dozvedeli, že najstaršou cvičiacou dámou je 80-ročná pani!

Čerešničkou na torte bola tombola, kde sa vyhrávali naozaj zaujímavé ceny.

Na záver chceme FitCurves popriať všetko dobré k 10. narodeninám a držíme palce v takejto zdraviu prospešnej činnosti, nech sa im darí aj naďalej!

fitcurves, cvicenie, oslava, vyrocie

Foto: FitCurves

Tagy
Alexandra Vrábelová
Alexandra Vrábelová

Môžete ma sledovať na stránke stylist.sk, kde ponúkam svoje služby (osobný styling, spoločné nákupy) alebo nahliadnuť do mojich e-shopov mamimo.sk a sperkyalexandra.sk - budem sa tešiť :-)

  • 1

You Might also Like

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X