Galavečer 10. výročia FitCurves

0
Galavečer 10. výročia FitCurves
Foto: FitCurves

Poslednú aprílovú sobotu sme sa zúčastnili eventu organizovaného skupinou majiteliek fitnesscentier určených pre dámy, FitCurves. FitCurves oslávilo 10 rokov svojej existencie a má svoje pobočky na 4 miestach v Bratislave – v Ružinove, na Dlhých Dieloch, v Dúbravke a Petržalke.

Podujatie sa konalo v príjemných priestoroch DanceHouse by Interklub na Stromovej ulici a prví hostia sa začali schádzať už od pol tretej poobede. Kapacita sály bola naplnená – v miestnosti sa zišlo okolo 150 hostí, ktorí sa usadili za elegantne prestreté okrúhle stoly.

sala, dancehous, tanecna, interklub
Foto: Dancehouse by Interklub

O pol hodinu neskôr sa event oficiálne začal príhovorom moderátorky podujatia, Gabriely Revickej. Privítala hostí a prenechala slovo Štefanovi Šogorovi a jeho manželke, Andrei, zakladateľom FitCurves na Slovensku. Následne dostali slovo ostatné majiteľky, Miroslava Kromková, Margaréta Pakšiová, Vierka Ripková, Barbora Mlynárová).

Event pokračoval sériou krátkych prednášok, ktoré začala Gabriela Revická s témou Žena, jej sny a túžby a ich zhmotnenie v živote. Nasledovala Lenka Mančíková a jej prezentácia o zdravom pečení s kváskom. Zuzka Gavendová nám porozprávala o starostlivosti o pleť v téme Ako vyzerať krásne v každom veku. Poslednou spíkerkou bola Veronika Bošková a jej motivačná prednáška o hand-made podnikaní: Nečakaj na príležitosť, vytvor si ju. Veronika okrem iného spomenula, že pripravuje hand-made konferenciu so zaujímavými témami.

Program pokračoval prezentáciou úspechov FitCurves a ukážkou toho, že  dosahovanie cieľov a individuálnych výsledkov ide omnoho ľahšie v atmosfére podpory a motivácie.

Fakt, že za 10 rokov s nimi schudlo viac ako 10 000 žien, je dôkazom toho, že je to cesta k rastu, rozvoju a sebazdokonaľovaniu. Ženy, civičiace s Fitcurves dokázali schudnúť spolu viac ako 123 600 kíl a neuveriteľných 1 200 000 cm.

fitcurves, fitness, event, podujatie, vyrocie
Foto: FitCurves

Vyhlasovali sa výsledky v rôznych kategóriách – najdlhšie cvičiace dámy, dámy s najvyššou účasťou a tie, ktorým sa podarilo schudnúť najviac, kde vyhrala dáma s úbytkom 26 kilogramov.  Zaujímavosťou boli rekordérky vo veku, kde sme sa dozvedeli, že najstaršou cvičiacou dámou je 80-ročná pani!

Čerešničkou na torte bola tombola, kde sa vyhrávali naozaj zaujímavé ceny.

Na záver chceme FitCurves popriať všetko dobré k 10. narodeninám a držíme palce v takejto zdraviu prospešnej činnosti, nech sa im darí aj naďalej!

fitcurves, cvicenie, oslava, vyrocie
Foto: FitCurves

žiadne príspevky na zobrazenie