Na čo sa môžete tešiť v Košiciach?

0
Na čo sa môžete tešiť v Košiciach?
Foto: janyck, refresher

Poďte s nami osláviť jar inšpiratívnym večerom akčných žien v Košiciach! Stretneme sa spolu spoločne s piatimi zaujímavými ľuďmi a ich príbehmi. Nenechajte si ujsť večer plný akčných žien, networkingu, motivácie a pozorností, ktoré pre vás už pripravujeme.

Každá účastníčka získa v rámci vstupenky aj tombolový lístok, malé občerstvenie, darček od akčných žien, kopec inšpirácie a množstvo nových kontaktov. Tak si nezabudnite i vy priniesť svoje vizitky!

Ako je možné skĺbiť život mamy, cvičiteľky a podnikateľky?

Prezradí vám Ivana Rokyta, ktorá úspešne rozbehla a vedie unikátny koncept – úspešnú sieť fitness clubov Neonka. Tiež je organizátorkou rôznych športových aj nešportových eventov, okrem toho je manželka a najmä mama dvoch vysmiatych drobcov Emily a Vratka. Verí, že každá žena môže byť so sebou spokojná, môže si vážiť samu seba, môže byť šťastná vo svojom tele, môže byť úspešná a robiť to čo miluje…. Sama je toho úžasným príkladom – Robí to, čo miluje, čo ju napĺňa a bez čoho si nevie predstaviť svoj život – a to je cvičenie v Neonke, cvičenie v pozitívne naladenej a energickej skupine. Cvičenie, ktoré je nadčasové,moderné a prináša výsledky na tele aj duši. Okrem toho, že je veselá tridsiatnička, sama je aj inštruktorkou skupinových cvičení a zamestnáva vyše 60 inštruktorov a tri pobočky v Košiciach. Ako to všetko zvláda? Môžete prečítať aj rozhovor.

Ivana Rokyta
Ivana Rokyta

Ako začať podnikať?

Prezradí vám odborníčka Viktória Pagurková – špecialistka s dlhodobou praxou v oblasti spolufinancovania projektov firiem, neziskových organizácií a samospráv z prostriedkov Európskej únie. V poslednom období pôsobila na východnom Slovensku, kde sa venovala predovšetkým podnikateľom, ktorí si vyžadovali individuálnu starostlivosť a poradenstvo, ako sa zapojiť do operačných programov EÚ a získať nenávratné finančné prostriedky. Získala zaujímavé kontakty a skúsenosti z rôznych oblastí podnikania. Hlavnú úlohu Programu pre začínajúcich podnikateľov a podnikateľky vidí v identifikácii potrieb každého klienta a ich riešení. Má rada výzvy a veľmi rada pracuje s ľuďmi.

Viktória Pagurková
Viktória Pagurková

Zdravie a krása idú ruka v ruke

Ako môžeme zostať krásne aj v zrelom veku? Ako skutočne kyselina hyalurónová funguje? Pre koho je určená? Aké zdravotné benefity má? Čo všetko nám estetická medicína dovoľuje zlepšiť? Počas eventu nám MUDr. Zuzana Kožuchová rozpovie príbeh svojej práce, praxe aj profesie, ktorú miluje. Zuzana Kožuchová je dermatovenerologička, korektívna dermatologička a zároveň primárka oddelenia dermatológie kliniky ENVY, ktorá sa svojmu odboru venuje už od roku 1997. Je zároveň vyhľadávanou a uznávanou odborníčkou, držiteľkou množstva zahraničných certifikátov v oblasti korektívnej dermatológie a počítačovej dermatoskopie ako aj certifikátov a oprávnení na prácu s laserovými prístrojmi. Zároveň je dlhoročnou školiteľkou lekárov v aplikácii botulotoxínu a pre nové techniky aplikácie kyseliny hyalurónovej. Okrem estetickej medicíny sa venuje aj detskej a všeobecnej dermatológii, čo prináša klientom benefit v ponuke ošetrení ako odstraňovanie jaziev či popraskaných cievok, nadmerného ochlpenia a tiež liečbu samotných príčin širokého spektra kožných ochorení.

Zuzana Kožuchová
Zuzana Kožuchová

Učiteľka na voľnej nohe – Ako sa z učiteľky na strednej škole stala fotografka a lektorka školy fotografie?

Michaela Eliáš je fotografka na voľnej nohe so sídlom v Košiciach. Svoje štúdium venovala výtvarnému umeniu a nakoniec u nej zvíťazilo médium fotografie, ktoré sa postupne stalo jej živobytím. Rada Vás privíta pri dobrej kávičke v jej ateliéri v centre Košíc. Svoju prácu miluje a priznáva sa, že občas trochu bojuje s workoholizmom :) Jej cieľom je totiž stále sa zlepšovať v tom, čo robí. Podnikaniu v oblasti fotografie sa venuje približne 7 rokov. Realizuje sa najmä v oblasti portrétnej a reklamnej fotografie, no rada prijíma nové pracovné výzvy. Okrem fotografovania lektoruje aj kurzy fotografie a grafickej úpravy fotografií. Založila vzdelávaciu platformu Fotokurzy Košice, ktorá je určená nielen úplným začiatočníkom vo fotografii, ale aj ľuďom, ktorí by sa raz chceli fotografovaním živiť, ale zatiaľ nevedia, odkiaľ začať. Nájdete ju aj tu: www.michaelaelias.sk www.vlnkafoto.sk

Michaela Eliáš
Michaela Eliáš

Aké je to byť pri vývoji nových produktov a služieb pre podnikanie? A aké je mať zodpovednosť za viac ako 98000 firemných klientov? Aké požiadavky majú dnes podnikatelia?

Toto, ale i mnohé iné vám prezradí Matúš Podstrelenec – Manažér marketingu pre firemných zákazníkov v O2, ktorý robí v rámci svojich kompetencií spolu so svojim tímom všetko, aby vyhovel potrebám meniaceho sa sveta v oblasti podnikania. Do jeho agendy už viac ako 8 rokov spadá vývoj nových produktov a služieb pre segment biznisu. Okrem toho sa stará o externý predajný kanál obchodníkov a partnerov. Ak podnikáte, dozviete sa potrebné informácie, ktoré vám tiež pomôžu splniť nové zákonné podmienky vo vašom biznise.

Matúš Podstrelec
Matúš Podstrelec

Sprievodné aktivity

Ďalšie zaujímavé aktivity budú počas eventu prebiehať v čase od 17:00 do 19:00 hod. Pôjde o 15 minútové konzultácie s odborníkom z Programu pre začínajúcich podnikateľov a podnikateľky na témy:

– ako začať podnikať,
– ako si otestovať svoj nápad,
– ako si pripraviť biznis plán a finančnú kalkuláciu,
– aké sú možnosti financovania vášho nápadu.

Na konzultácie sa prihlasujte vopred prostredníctvom emailu info@akcnezeny.sk.

Rezervujte si tento večer a čas pre seba! Tešíme sa na vás v Košiciach už 22. marca:)

Lístky si môžete kúpiť tu.

Akčné ženy :)

Foto na titulke: janyck, Refresher

žiadne príspevky na zobrazenie