Aké sú naše ciele na rok 2019?

0
Aké sú naše ciele na rok 2019?
akcne zeny

Rozhodli sme sa s vami podeliť o naše plány, ktoré sme si zaumienili naplniť v roku 2019, a nie je ich málo. Veríme, že si spoločne dokážeme pomáhať a podporovať sa ešte viac. Naše predsavzatia sú zároveň často odpoveďou na to, na čo sa pýtate najviac.

Čo sme si zaumienili naplniť v roku 2019?

1. EŠTE VIAC SPOLOČNÝCH PODUJATÍ

Naše historicky prvé Stretnutie pod jedličkou v roku 2017 dopadlo na výbornú a odvtedy sa toho už udialo zázračne veľa na Slovensku a rovnako v Čechách. Chceme sa však s vami stretávať  a vzdelávať ešte častejšie a nie len vo veľkých mestách. K tomu ale potrebujeme vašu iniciatívu, tak, ako sme sa dali dokopy s Jankou Gurnik a zorganizovali sme úspešne spoločne event – Akčné ženy pod Tatrami! Píšu nám mnohé z vás z iných miest ako napríklad z Banskej Bystrice, prečo neprídeme aj k vám? Prídeme a rady! V jednotlivých mestách však vždy potrebujeme zodpovednú koordinátorku, ktorá organizáciu predtým a rovnako na evente povedie spoločne s vami. Ak máte záujem zapojiť sa akýmkoľvek spôsobom – či už do organizácie, programu, partnersky alebo inak, napíšte nám. 

2. TÉMA CVIČENIE A ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL 

Mnohé by ste sa potešili aj téme cvičenia a motivácie, ako byť fit a pracovať na svojej telesnej schránke. Zároveň vyzývame vás všetky, ktoré sa venujete téme profesionálne, pridajte sa k nám.

VÝLETY

Okrem článkov vám prinášame v roku 2019 viacero skvelých výletov spoločne s akčnými ženami, ktoré o zdravom životnom štýle vedia veľmi veľa! Môžete sa tešiť na  pobyt spoločne s Jankou Šimkovičovou a portálom cvicte.sk, tiež fit pobyty spoločne so Saškou Machalovou a jej špeciálnym projektom o umení a víne. Pripravujeme i druhý ročník campu Akčné ženy na Malte, ktorý bude nie len fit, ale najmä študijného charakteru. Na všetkých pobytoch budeme spolu s vami. Pripravujeme pre vás rôzne workshopy a pestrý program.

https://www.facebook.com/akcnezeny.sk/photos/gm.2029143440498577/1101155506711815/?type=3&theater

3. ONLINE TV A PODCAST AKČNÉ ŽENY

Vďaka spolupráci s nápojom JUST BE a postupne i ďalšími partnermi sme vám začali prinášať reláciu a podcast Akčné ženy, ktoré môžete vidieť na našom webe, sú na Youtube, rovnako na našom Facebooku. Ak máte tipy na inšpiratívne ženy, ktoré sa venujú zaujímavej práci, sú motiváciou pre ostatných, majú vlastné podnikanie, pomáhajú, či inak prispievajú spoločnosti, dajte nám o nich vedieť. Napíšte nám.

4PRAVIDELNÉ PÍSANIE

Rozhodli sme sa písať pravidelne už viac ako pred rokom. Každý deň vám z redakcie prinášame nové články, blogy a rozhovory od žien, ktoré majú čo povedať. Postupne sa tiež rozširujeme o nové a nové autorky a témy. Ak by ste sa chceli pridať, stačí sa zaregistrovať, napísať svoj prvý článok a zaslať ho na schválenie!

Nemáte ešte svoju vizitku na našom webe? Vytvorte si ju a napíšte nám, v čom ste dobrá. Registráciou sa automaticky dostanete aj do systému a dokážete pridávať vlastné články. Nezabudnite pridať aj vaše fotky a krátke bio o vás. Pridajte sa aj na naše novoročné podujatie – Písanie ako sebarealizácia a zárobok v Bratislave. 

Akčné ženy

6. AKČNÉ MAMY

Koncom minulého roka sme úspešne rozbehli sociálne siete „Akčné mamy“ a to nie je všetko! Postupne pre vás pripravujeme na čele s Katkou Hodorovou nový web, kde chceme prezentovať a organizovať podujatia pre mamy.

https://www.instagram.com/p/Bg1vSlaBLqq/

7. AKČNÍ ŽENY

Poznáte už aj našu českú sestru akcnizeny.com? Hľadáte partnera alebo sa chcete odprezentovať na českom trhu? Sme tu pre vás aj v Čechách a viete, čo nám ide výborne? Prepájať slovenské a české ženy! V prípade akýchkoľvek otázok píšte aj priamo na český facebook alebo email. 

8. KLUB

Rozbiehame Klub akčných žien! Od februára sa môžete pridať ešte intenzívnejšie a využívať naplno výhody nášho klubu!

9. AKČNÍ MUŽI

Akční muži sú našou plnohodnotnou súčasťou. Spoločne s Katkou Mayer postupne vyberáme a pripravujeme rozhovory so skvelými mužmi, ktorí svoju prácu robia s radosťou. Okrem toho sú to muži, ktorí podporujú ženy. Často stoja za nimi ako šedá eminencia, opora a poradná sila.

10. PODPORA

Páči sa vám náš projekt a chcete ho podporiť? Pomôžte nám k udržateľnosti projektu svojimi dvoma percentami v daňovom priznaní.

Obrovská vďaka za dôveru a priazeň v roku 2018! Za všetky naše akčné ženy, čitateľky, autorky, účastníčky na eventoch, partnerov a priaznivcov:)

Akčné ženy

žiadne príspevky na zobrazenie