Nebojte sa začať podnikať

0
Nebojte sa začať podnikať

Začínate podnikať alebo si chcete prilepšiť? Nemáte však žiadne skúsenosti a z máte z podnikania obavy? Nič nie je stratené. Na najbližšom webinári sa dozviete všetko, čo je potrebné k vášmu podnikaniu. Všetko, čo by ste mali vedieť o podnikateľskej činnosti vám predstaví spíkerka Ing. Stanislava Poláková.

Vo webinári určenom pre podnikanie fyzických osôb sa zorientujete kedy potrebujete na podnikanie živnosť, kedy ste ešte slobodný umelec, či kedy sa ešte “privýrobok” môže považovať za príležitostný príjem.

Pre koho je webinár určený?

Predovšetkým pre všetkých, ktorí chcú začať podnikať, ale aj pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť informácie o podnikaní pre fyzické osoby. Všetky potrebné informácie pre podnikanie sa dozviete na jednom mieste. Preto ak sa venujete niečomu kreatívnemu a chcete v tom začať podnikať, tento webinár je práve pre vás.

Kedy a kde sa uskutoční?

29.1.2021 od 18:00, online v pohodlí Vášho domova

Vstupenky zakúpite na: https://eshop.akcnezeny.sk/produkt/podnikanie-pre-fyzicke-osoby-webinar/

Kto je Ing. Stanislava Polákova?

Po skončení vysokej školy sa zamestnanla na účtovníckom oddelení v jednej veľkej spoločnosti. Časom nastali v jej živote určité udalosti, a tak začala robiť účtovníctvo aj na živnosť. Neskôr prišli deti a popri nich sa venovala práve svojmu podnikaniu.

Počas materskej napísala aj ebooky Príručka živnostníka a 10+1 dôležitých informácií pre každého živnostníka. Neskôr sa stala  aj “dvornou účtovníčkou” nás – Akčných žien.”

“Čísla ma bavili už odmalička a matika patrila medzi moje obľúbené predmety. A tak, ako som všetkým vysvetľovala a doučovala ich počas školy, dnes pomáham malým podnikateľom zvládnuť ich účtovníctvo bez stresu a naháňania. Ideálne aj s úsmevom na tvári :).
Účtovníctvu sa venujem od roku 2006. Bola to u mňa láska na prvý pohľad, to že vždy všetko nakoniec musí sedieť a chyba sa nájde aj sama mám veľmi rada.“

Akým témam sa budeme na webinári venovať?

  • Čo je podnikanie?
  • Kedy potrebujem živnosť, kedy môžem byť slobodný umelec?
  • Daňový úrad.
  • Sociálna poisťovňa.
  • Zdravotná poisťovňa.
  • Banka.
  • Pokladňa.
  • “Podnikanie” a materská/rodičovská.
  • Ako zarábať hand-made tvorbou bez živnosti?

Vysvetlíme si jednotlivé povinnosť v súvislosti s platením daní a daňovým úradom, sociálnou a zdravotnou poisťovňou. Prejdeme si čo je potrebné vedieť o bankovom účte, platbám v hotovosti, registračnej pokladnici, ako je to keď podnikáte popri zamestnaní či materskej dovolenke.

Čítajte tiež: https://akcnezeny.sk/ako-zacat-podnikat-podnikatelsky-plan-zivnost-sro-podnikanie-a-biznis/

žiadne príspevky na zobrazenie