Prejavte si lásku, ale nie iba slovami: Gestá, ktoré zaručene potešia vašu polovičku

0
Prejavte si lásku, ale nie iba slovami: Gestá, ktoré zaručene potešia vašu polovičku
Zdroj: Unsplash.com

Láska je krásna a má viacero jazykov. Nemusíte stále hovoriť svojmu priateľovi, ako veľmi ho ľúbite. Dokážte mu to nejakým činom. Samozrejme, toto by malo fungovať aj opačne. Slová síce majú svoje čaro, no nemalo by to zostať iba pre nich. Prinášame vám preto tipy, ako prekvapiť vašu milovanú polovičku.

Koho by nepotešilo jedlo?

Toto je taká klasika, no nie je len tak úspešná. Ako sa hovorí – láska ide cez žalúdok. Vo vzťahu sa však môže stať, že buď žena alebo muž, nemajú veľmi vzťah k vareniu. Preto, keď sa k tomu konečne odhodlajú, bude to mať fantastický účinok. Ak niečo presolíte, prihoríte…nevadí. Skúsili ste a to sa cení. Vašu polovičku to nielen poteší ale aj rozosmeje.

Zdroj: Unsplash.com

Kto by nechcel prekvapenia?

Aj vám sa stáva to, že váš partner by chcel od vás stále masáž, hladkanie, prípadne škrabkanie? Spravte s tým niečo. Môže to byť znakom, že potrebuje skutočný relax. Dajte mu teda poukážku do masážneho salónu alebo si vyrazte do wellnessu. Spojíte tak príjemné s užitočným.

Spravte si Vianoce skôr

Prečo by sme mali kupovať svojej polovičke darček iba na určité sviatky? To nie je vôbec pravidlo, ktorým by ste sa museli riadiť. Ak váš partner po niečom silno túži a vedeli by ste mu to dať, prečo nie? Samozrejme, žiadne Lamborghini to asi nebude, no zaručene ho poteší aj nejaká maličkosť, ktorá bude mať v skutočnosti veľkú hodnotu. Môže ísť o knihu, skvelý holiaci strojček, novú sadu treniek a pod. Na detailoch záleží a je jedno, ako dlho ste spolu. Lásku si viete preukázať, keď týmto spôsobom počúvate jeden druhého a pamätáte si maličkosti.

Nezabúdajte na intímny život

Povedzme si na rovinu, intimita je jedným z najdôležitejších aspektov vo vzťahu. Prekvapte teda svojho milého a spýtajte sa ho, čo by chcel skúsiť. Alebo, ak ho už na toľko dobre poznáte, zariaďte sa podľa toho a prekvapte ho. Nech nemá ani to najmenšie tušenie. Nech je v úplnom šoku. V danom momente vás bude považovať priam za bohyňu.

Zdroj fotografií: Unsplash.com

 

žiadne príspevky na zobrazenie