Vianočný prípitok s vôňou elegancie

0
Vianočný prípitok s vôňou elegancie

Vianoce sú za dverami a všetci sa už tešia na spoločne strávené chvíle s rodinou a priateľmi. Už viete čím si štrngnete pri vianočnom stole či na Nový rok? Jednoznačným favoritom, ktorý nemôže chýbať pri slávnostných príležitostiach, je taliansky aperitív Cinzano.

Máte radi sladké? Vyskúšajte s nami

Prinášame vám tento skvelý tip na prípitok, ktorý si zamiluje naozaj každý. Či už sa radi držíte tradícií, alebo máte radi sladké dobrodružstvo, Cinzano ponúka oboje! Vianočná klasika Cinzano Bianco poteší vaše chuťové poháriky mixom chutí ovocia s nádychom vanilky a škorice. Na stôl sa perfektne hodí k rybe alebo oplátkam, takže dotvorí vianočnú pohodu. Pre tých, ktorí si radi vychutnávajú sladké chute, odporúčame miešaný nápoj Cinzano Rosé.

V lete nezabudnite vyskúšať tieto drinky!

Moderné prevedenie tradičného aperitívu dodá Vianociam nový rozmer. Je ideálny na chladné večery, kedy si pozeranie rozprávok osladíte ešte viac. Jeho príprava je navyše jednoduchá a rýchla. Do pohára pridáte ľad, 1 diel Cinzano Bianco, 2 diely rúžového toniku a dozdobíte brusnicami alebo iným lesným ovocím pripomínajúcim sviatky. Oba nápoje vám ku stolu prinesú štipku elegancie a lahodnej chuti. Čas strávený s najbližšími bude o to krajší. Cin Cin!

Týmto bublinkám neodoláte a k tomu tri tipy na skvelé silvestrovské jednohubky

 

 

žiadne príspevky na zobrazenie