Akčné ženy otestovali modelové rady Land Rover. Ako to dopadlo?

Ako sa jazdilo akčným ženám vo vozidlách značky Land Rover? Nadčasový dizajn, inovácie, luxus a veľký priestor. Aj to boli postrehy tých, ktoré si sadli za volant. 

Testovali sme spoločne Land Rover od spoločnosti TOP AUTO PREMIUM.

Akčne a bezpečne s Luciou Klebercovou

“Najväčšia radosť je, keď si niečo vytvoríš sám a funguje to,” hovorí Lucia Klebercová, zakladateľka značky Dulcia Natural. V relácii Akčné ženy za volantom sa podelila sa s tým, ako jej podarilo uspieť v podnikaní a čo všetko si treba odrieknuť.

Reláciou sprevádzala Babsy Jagušák a dámy spolu testovali elektromobil Jaguar. Zaujímavé na tomto aute je, že sa dokáže nabiť len za hodinu a má dojazd 400 km. Viete v ňom dokonca nastaviť výšku podvozku.

Akčne s  Jankou Czakó

Aké sú trendy v interiérovom dizajne? Aké je zdravé pracovné prostredie a ako si zariadiť homeoffice? V akom prostredí sa cítite najlepšie? Prečo máme zdravotné problémy?

Tieto otázky a mnoho ďalšieho sme sa spýtali Janky Czakó, manažérky v rodinnej firme Rstudio, ktorá bola hostkou v ďalšom dieli. Rstudio je slovenská firma, ktorá realizuje interiéry a vytvára zdravé pracovné prostredie. S Jankou sa rozprávala Babsy Jagušák. Dámy otestovali Land Rover Discovery.

Akčná jazda s Luciou Solomon

“Od žien sa očakáva, že budú nosiť topánky na podpätku, ale na šoférovanie to nie je správna voľba, najmä ak ideme na dlhšie trasy alebo do hustej premávky. Preto je vhodné mať pripravené balerínky alebo tenisky,” hovorí Lucia Solomon zo spoločnosti SuperDrive, ktorá učí ľudí bezpečne jazdiť. Pred jazdou sa vždy prezuje. Porozprávala, ako sa dostala do sveta áut a vo videu nám ukázala, ako si správne nastaviť volant a sedadlo. S Luciou sa zhovárala Babsy Jagušáková a testovali spolu luxusný Jaguar I-Pace.

Akčné ženy so Zuzanou Fajtou

Zuzana Fajta prijala pozvanie do piatej časti Akčné ženy za volantom. Zuzana je marketingová manažérka siete restaurácií Trnka Gastronomy, šéfredaktorka Magazínu Nádvorie a tiež koordinátorka štipendijného programu Nádvorie Kampus. Dámy testovali krásne auto Land Rover Discovery.

Akčne so Slavomírou Raškovič

V relácii Akčné ženy za volantom sme mali česť privítať TOP someliérkou slovenska – Slavomírou Raškovič. Slavomíra je manažérka reštaurácie Gašperov mlyn a bistro Moment, a je držiteľka titulu Somelier roka 2019. V rozhovore sa dozviete aj to, prečo je ambasádorkou slovenských vín. „Snažili sme sa urobiť takú reštauráciu, ktorú by sme sami chceli navštíviť,“ hovorí Slavomíra, ktorá si vyskúšala jazdu na Land Rover Discovery.

„Základ je žiť takým tempom, ktoré dokážeme zvládať“

hovorí Milada Halová, riaditeľka komunikácie a stratégie značky Tatra banka a Raiffeisen banka. Reláciou sprevádzala moderátorka Katka Kukurová a dámy si vyskúšali krásne auto Range Rover Sport. Milada porozprávala, ako je možné skĺbiť rodinu s tromi deťmi a vysokú pracovnú pozíciu zároveň.

Akčne s Martinou Kolesárovou

Martina Kolesárová je výkonná riaditeľka nadácie Pontis. Počas jazdy si Martina zvykala na automat vo vozidle tentoraz testovali Range Rover Evoque, ktorý kedysi používala. Je mamou dvoch detí, tak často šoféruje a rada trávi čas v aute, najmä, keď môže počúvať podcasty. Za volantom doslova relaxuje. Pri aute je pre ňu dôležitá bezpečnosť a veľkosť kufra. „Ženy si nevedia urobiť také PR ako muži,“ hovorí Martina. Viac o tom, ako sa jej žilo v zahraničí s rodinou nájdete tu:

Akčná jazda s Ivanou Brutenič

PR manažérka Katarína Kukurová sa rozprávala s podnikateľkou Ivanou Brutenič. Ivana má za sebou bohatú kariéru, je headhunterkou, lektorkou a odborníčkou na sociálnu sieť LinkdeIn. Ktorá pozícia je jej najbližšia? Ivana s úsmevom pripomenula, že je aj manželkou a matkou a to sú roly, ktoré sú pre ňu veľmi dôležité. Spoločne sme otestovali model Range Rover Velar. Ako pracovať na sebe a ako nakopnúť ľudí sa dozviete v tomto videu a článku:

Ktoré auto by ste si rady otestovali vy? :)