Ako dostať telo do formy z pohodlia domova?

0
Ako dostať telo do formy z pohodlia domova?
superbody

Viete, čo je SUPER BODY? Je to unikátny video program určený pre ženy, ktoré nemajú čas chodiť do fitnesscentra a chceli by si zacvičiť doma v obývačke.

Pred pár dňami sa uskutočnil krst tohto programu a krstnou mamou bola moderátorka Diana Hagerová. Keďže je práve doma s malým bábätkom, veľmi si ho pochvaľovala.

Na krste sa zúčastnilo 70 žien, medzi nimi športoví a módni influenceri, novinári a tréneri, napríklad influencerka Tatiana Žideková, jej trénerka Simona Kozerowski, blogerka Simona Škodová, či fashion blogerka Zuzana Barková. Na krste sa nielen pripíjalo, ale aj cvičilo – ženy si video program SUPER BODY na mieste aj vyskúšali. A veľmi sa im páčil.

Super Body
Krst programu SUPER BODY

„Náš video program ponúka cvičenia na 28 dní, pretože po tejto dobe sa v tele vytvára návyk na hocijakú činnosť,“ vysvetľuje zakladateľka programu Jana Šimkovičová.

Vo video programe, ktorý je dostupný on-line, alebo na DVD nosiči, sú tri typy cvičení, rozdelené presne na 28 dní. Prvým typom sú silovo-kondičné cvičenia na spaľovanie energie a tuku, ktoré predcvičuje a vysvetľuje trénerka Lea Grančič. Druhým typom tréningu sú cvičenia na spevnenie postavy pod vedením trénerky Heleny Ballovej. No a na dni, keď telo má oddychovať, ale nie lenivieť, sú vo video programe cvičenia tvárovej gymnastiky od certifikovanej inštruktorky Ivety Štecovej. S touto dámou sme nedávno publikovali rozhovor.

„Video program je zostavený pre začiatočníčky aj pokročilé ženy tak, aby si ho jednoducho zapli a mohli cvičiť. Všetko je vysvetlené do detailov a inštruktorka je snímaná z viacerých uhlov, aby aj žena, ktorá len začína s cvičením, videla, ako daný cvik urobiť správne,“ vysvetľuje Jana Šimkovičová.

SUPER BODY
Podujatie SUPER BODY

O VYDAVATEĽOVI

Supershape je produkčná spoločnosť z dielne CVIČTE.SK, ktoré sa špecializuje na videá a knihy z oblasti cvičenia, zdravej stravy a zdravého životného štýlu.

Fotogalériu z krstu nájdete tu:

http://www.cvicte.sk/fotogalerie/krst-video-programu-super-body

https://we.tl/t-c00DTB6ffR

Zdroj fotografií: Simona Hulmanová

žiadne príspevky na zobrazenie