Chcem „Dream job“

0

Šťastie sa skladá z každodenných maličkostí. Takou jednou maličkosťou je aj tvoja práca, v ktorej tráviš nemalú časť svojho dňa. Robiť prácu, ktorá ťa nie len živí, ale aj baví a napĺňa, je snom každej z nás. My veríme, že sny sa plnia a chceme pomôcť aj tvojim snom.

Okrem toho, že sa snažíme inšpirovať akčné ženy, aby naštartovali svoj biznis, venujeme sa aj akčným mamám, ktoré sú na materskej/rodičovskej dovolenke a menia sa im celkové životné priority. Mamy prichádzajú po dlhšej pracovnej pauze na úplne nové myšlienky, občas chcú zmeniť prácu alebo dokonca začať svoju kariéru v úplne inej oblasti. Zároveň sa obávajú negatívnych reakcií zo strany zamestnávateľov. Často prichádzajú aj na kopec nápadov pre svoj vlastný biznis. Potrebujú si nastaviť odznova pracovný a rodinný balans, aj celkový režim.

Ako akčné ženy a hľadáme odpovede na všetky možné otázky ohľadom tvojej kariéry. Rozprávame sa s odborníkmi, stretávame sa a naživo riešime konkrétne problémy od hľadania práce po prestávke v tvojej kariére, cez písanie životopisu a seba prezentácie až po návody na to, ako požiadať o zvýšenie platu.

vyhody testovania s akcnymi zenami

Pravdaže jeden a ten istý návod pre všetkých neexistuje. Preto sa s tebou rady stretneme aj osobne a ešte radšej ti pomôžeme úplne exaktne – spojíme dopyt s ponukou☺

Hľadaj odpovede na konkrétne otázky, ktoré riešiš práve teraz aj v našej skupine na Facebooku. Vďaka tvojim reakciám sa rovnako posúvame ďalej a vieme, čo ťa trápi a čomu sa treba venovať. Môžeš si tiež prečítať inšpiratívne rozhovory so ženami, ktoré si svoj sen splnili, a pre ktoré je práca ich vášňou a radosťou.

Ak chceš viac praktickej podpory, stačí sa pripojiť do nášho mailing listu. Okrem pravidelnej dávky inšpiratívnych článkov budeš prvá, ktorá sa dozvie o akomkoľvek novom školení, kurze či zaujímavom stretnutí. Stačí napísať mail na redakcia@akcnezeny.sk a rady ťa tam zaradíme.

Alebo rada píšeš a chcela by si svoje články a poviedky niekde uverejniť? Alebo máš za sebou zaujímavý príbeh, o ktorý by si sa rada podelila? Napíš nám!

žiadne príspevky na zobrazenie