Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

MAGAZÍN PR ČLÁNKY

Cvičíte doma? Pozrite sa na tipy na šikovné pomôcky!

REDAKCIA
Zdieľať
meditacia

Nebaví vás čakať na to, kým sa otvoria telocvične a fitnesscentrá? Čo tak zacvičiť si doma? Čo na to budete potrebovať? Vybrali sme najlepšie kúsky, ktoré vám pri cvičení zabezpečia maximálny komfort a bezpečnosť.

Protišmyková podložka – Bodhi Phoenix

Táto vysoko kvalitná Bodhi Phoenix joga podložkaETHNO MANDALOU je tvoj spoľahlivý partner pre intenzívnu jogovu prax. Zatiaľ čo iné podložky sa vám pri potení môžu šmýkať, táto sa pod tvojimi spotenými rukami a nohami stane ešte viac priľnavou a zabezpečí vám absolútny komfort pri cvičení. Poskytne vám nadštandartný priestor s dĺžkou 185 cm, šírkou 66 cm a hrúbkou 4 mm. Hoci váži vyše 2 kg, každý gram na nej oceníte.

Podporná stolička FeetUp

Feetup podporná stolička od FeetUp je patentovaný, nemecký vynález vyrobený z kvalitných materiálov a vynikajúcej povrchovej úpravy. Táto praktická stolička od FeetUp vám pomôže precvičovať stojky na hlave omnoho bezpečnejšie a jednoduchšie. Vďaka opore získate benefit menšieho tlaku na krčnú chrbticu a dokážete dlhšie zotrvať v obrátenej pozícii. Prax inverzií má pozitívny vplyv na hlavné systémy tela: kardiovaskulárny, lymfatický, nervový a endokrinný.

Prečítajte si aj: Ako si zariadiť kanceláriu podľa feng shui?

Difuzér

Ultrazvukový difuzér Elia sa vďaka svojmu nespornému japonskému štýlu a jedinečnému dizajnu sa odlišuje od ostatných difuzérov na trhu. Vonkajší otvor pripomínajúci grill v kombinácii s drevom dokonalo dotvorí váš interiér, čo mu dodá zenový dojem. Difúzer rozptyľuje vaše éterické oleje v jemnej hmle a oživuje príjemnou žiarivou atmosférou meniacich sa farieb. Vďaka technike vodnej pary sa môže šíriť na plochu až 50 m².  

Viac pomôcok na cvičenie nájdete na stránke flexity.sk

Foto: pixabay.com

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X