Pomôžte aj vy s answear.LAB a hrdo noste novú kolekciu „No shame. No fear.“

0
Pomôžte aj vy s answear.LAB a hrdo noste novú kolekciu „No shame. No fear.“

Počas tvorby našej novej kolekcie si tvorci v Answear.sk boli istí, že motto „No Shame. No Fear.“ bude slúžiť ako vyjadrenie názoru modernej a silnej ženy v súčasnej spoločnosti.

Ako každého z vás ich však v priebehu posledných dní šokovali tragické udalosti, ktoré sa odohrávajú len tesne za našimi hranicami. Ich prvotná myšlenka tak v tejto situácii razom nabrala vyšší rozmer.

Výťažkom z predaja novej kolekcie sa rozhodli podporiť odvahu nielen žien ale aj ďalších silných ľudí, ktorí sa kvôli okolnostiam na Ukrajine ocitli v núdzi.

Kolekcia s vyšším rozmerom

Nová kolekcia z dielne answear.LAB „No shame. No fear.“ sa stala symbolom solidarity a ich
niekoľkomesačnému úsiliu dala nový zmysel a cieľ. Pomocť ľuďom z Ukrajiny a podporiť ich tým, čo vedia najlepšie.

Vďaka ich globálnemu a lokálnemu pôsobeniu sa im už teraz podarilo vyčleniť prostriedky vo výške 45 000 EUR, ktoré spolu s celým výťažkom z predaja novej kolekcie venujú organizácii Červeného kríža #helpforUkraine.

Tvárou kampane, ktorá bude prebiehať na všetkých 9 trhoch, sa stala ukrajinská boxerka Sasha
Sidorenko. Slovenskými ambasádorkami kolekcie sú influencerky, ktoré na svojich sociálnych
sieťach často komunikujú dôležité témy.

Prvou tvárou je komička, scenáristka, moderátorka a žena so silným hlasom Simona Salátová. Pripojí sa k nej módna blogerka a stylistka Mirka Dobiš. Treťou ambasádorkou je žena z dobrodružného sveta mužov, pilotka Sandra Sandtnerová. Čisto ženskú zostavu uzatvorí fotografka, cestovateľka a dobrovoľníčka Nina Skalíková.

Podporte odvahu ľudí na Ukrajine a pomôžte nám navýšiť darovanú sumu kúpou limitovanej kolekcie „No shame. No fear.“ na e-shope Answear.sk.

Zdroj: Answear.sk

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu