Profesionálne fotenie uprostred golfového rezortu

0
Profesionálne fotenie uprostred golfového rezortu

Naše pravidelné eventy „Profesionálne Biznis Fotenie“ poznajú ženy už z Košíc a Bratislavy. Na jar sme prišli s novinkou – profesionálnym fotením pod Tatrami, kde mali ženy možnosť vložiť sa do rúk profesionálnych fotografov, hairstylistiek a vizážistke a odniesli si svoje upravené portrétne biznis fotografie.

V posledný júnový týždeň sa akčné ženy pod Tatrami stretli opäť – tentokrát v príjemnom prostredí zimnej záhrady Hotela International****, ktorý sídli uprostred širokého golfového rezortu Black Stork – Golf Tatry vo Veľkej Lomnici.

Aj tentokrát sa na podujatí zišli zaujímavé a skvelé dámy! Už od samého začiatku vytvorili veľmi priateľskú a uvoľnenú atmosféru. Každá sa nám predstavila a priblížila, čomu sa venuje a čo ju napĺňa. Či už je to profesijná kariéra alebo koníček, bez ktorého si už svoje dni nevie predstaviť.

Kde sa akčné dámy stretli tentoraz?

Event sa uskutočnil neďaleko Popradu, vo Veľkej Lomnici. Samotné fotenie prebiehalo v zimnej záhrade elegantného Hotela International****, ktorý sa nachádza uprostred rozsiahleho golfového rezortu Black Stork – Golf Tatry pod Vysokými Tatrami. Prostredie tohto štýlového hotela s výhľadom na Tatry a doďaleka siahajúce golfové ihriská,  chutné občerstvenie a príjemné posedenie v presklenej miestnosti zimnej záhrady vytvárali miernu dovolenkovú náladu. A dámy si ju plne vychutnávali.

O profesionálne fotografie sa postarali Darina a Tomáš Photography, manželská dvojica a profesionálni fotografi, ktorí pôsobia tiež ako lektori fotografie. S každou prítomnou dámou vytvorili portrétne biznis fotografie prirodzene fotené v štýlovom prostredí zimnej záhrady.

Kto sa staral o prítomné  dámy?

O profesionálne líčenie sa postarala Mária Pitoňák Zbojanová – Maruška, nezávislá poradkyňa spoločnosti MARY KAY a zároveň lektorka tvárovej gymnastiky Mona Liza Face. Prítomné dámy nalíčila, poradila, ako sa starať o pleť, a svojím elegantným humorom všetky pobavila.

Úprava vlasov bola v rukách mladej hairstylistky a kaderníčky Kristin Genszkej, majiteľky popradského kaderníckeho salónu KRISTIN. S profesionálnym citom pre detail ženám vykúzlila elegantné a vkusné účesy, aby dámy na svojich fotografiách vyzerali čo najlepšie.

S kým sme sa zoznámili?

Zostava zúčastnených dám bola veľmi pestrá. Predstavila sa nám napríklad life koučka, milovníčka talianskej kuchyne, tvorkyňa dizajnových machových obrazov, šarmantná doktorka, či netradičná šperkárka, ktorá svoje náhrdelníky vytvára z horolezeckého lana.

Celým eventom dámy sprevádzala Jana Gurníková, ktorá predniesla i úvodný prípitok.

Ako hosťka sa nám predstavila mladá grafická dizajnérka Michaela Kušnírová, pôsobiaca pod svojou značkou Mišidlo Design. Tvorí reklamné materiály, kompletné corporate identity, ale aj samostatné plagáty, logá, návrhy na potlač tričiek, vizitky a mnoho ďalšieho. Vytvára kreatívne grafické návrhy v offline aj online svete. Na evente nám priblížili psychológiu farieb a porozprávala o tom, ako farby v logu či korporátnej identite pôsobia na ľudí.

Michaela Kušnírová
Michaela Kušnírová

Dámy pod Tatrami opäť ukázali, že sú skutočne akčné. Rozhľadené v mnohých oblastiach, otvorené čomukoľvek. Veď napokon – krásne prostredie Hotela International**** a pohľad na zelené golfové ihriská ich očarilo natoľko, že mali chuť hneď vyskúšať i niečo nové – zahrať si golf! Áno, golf je aj pre dámy! Veríme, že raz sa nám podarí spoločne v okruhu akčných žien tento šport vyskúšať!

A s Tatrami a Popradom ešte ani zďaleka nekončíme! Pretože už v októbri tu pre vás pripravujeme nové a väčšie podujatie – Biznis konferenciu – inšpiratívnu celodennú akčnú konferenciu pre všetkých, ktorí chcú posunúť svoj biznis vpred!

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu