Silné ženy vo vzťahu: Vedia, čo chcú a nikto im nebude stáť v ceste

0
Silné ženy vo vzťahu: Vedia, čo chcú a nikto im nebude stáť v ceste
Zdroj: Unsplash.com

Vzťahy v súčasnej dobe dokážu byť komplikované a v niektorých prípadoch sa rýchlo rozpadnú. To sa týka aj silných žien, ktoré jednoducho nemajú čas zaoberať sa niečím nezmyselným. Tieto dámy sú závislé iba samé na sebe a keď ich partner v niečom brzdí, radšej budú bez neho. Drahá žena, ak si sa v týchto slovách našla, nezúfaj. Máš kvality, ktoré sú skutočne vzácne a ten, kto si ich neváži, nech radšej uvoľní miesto niekomu inému.

Silné ženy nepotrebujú žiadnu záchranu

Sú mnohé vzťahy, v ktorých sa partner snaží zachrániť svoju polovičku a prakticky všetko vyriešiť za ňu. To v prípade silných žien neexistuje. Ako informuje Power of Positivity, ony nič také nepotrebujú. Sú sebestačné a nepotrebujú nikoho, kto by ich viedol za ruku. Vie si dostatočne užívať aj čas sama so sebou, vie, čo chce a nemieni lipnúť na svojom partnerovi. Ak s tým má niekto problém, radšej nech hľadá inde.

Zdroj: Unsplash.com

Vyžadujú si rešpekt

O čom by bol vzťah, v ktorom by sme zanedbávali vlastné potreby kvôli partnerovi? Keby robíme skoro všetko za neho a do seba neinvestujeme nič? Silná žena nemá problém podať pomocnú ruku, ale je pre seba na prvom mieste. Partnerovi dopraje slobodu a na oplátku vyžaduje to isté. Má vlastné sny a ciele a nedopustí, aby ju niekto brzdil. To, bez čoho sa nezaobíde, je rešpekt. Aj ona potrebuje chvíľu pre seba, vyraziť si von s kamarátkami alebo byť o samote. Len tak. Muž, ktorý by ju neustále sledoval, u nej dlho neobstojí.

Neboja si otvoriť ústa

Keď sa im niečo nepáči, jednoducho to povedia. A basta. Ale bez kriku, intríg a zbytočných drám. Silné ženy ovládajú svoje emócie, v niektorých situáciách sa správajú ako diplomatky. Nenechajú sa uniesť žiarlivosťou, tá u nich prakticky neexistuje, pretože poznajú svoju hodnotu a čo prinášajú do vzťahu. Nehľadajú si dočasný a obyčajný vzťah. A rozhodne sa to neboja priznať.

Nie každý vie s nimi držať krok

Ako informuje Hack spirit, silné ženy disponujú vysokým intelektom. Nezaujímajú ich len tak bežné veci, no sú otvorené všetkým témam. Vyhľadávajú si partnerov, ktorí im majú čo ponúknuť. Preto sa neuspokoja len tak s hocikým. Nepotrebujú mať pri sebe známeho baliča. Jeho triky na nich nezaberú. A navyše, majú skvelý čuch na ľudí. Ak vycítia, že toho nemajú veľa spoločného a ako pár by sa neposúvali vpred, nebudú radšej riskovať. Zostanú radšej samé a nemienia ani čakať na „princa na bielom koni“, ktorý by im spestril život. Všetko je tak, ako má byť a uvedomujú si, že osoba, ktorá si zaslúži ich prítomnosť, sa skôr či neskôr zjaví. Netreba nič siliť.

Zdroj: Unsplash.com

Zdroj: Power Of Positivity, HackSpirit

Zdroj fotografií: Unsplash.com

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu