Rozbehnite svoj biznis pred Vianocami s Akčnými ženami!

0
Rozbehnite svoj biznis pred Vianocami s Akčnými ženami!
stastne a veselé ženy

Akčné ženy vám ponúkajú možnosť natívnej reklamy v období adventu – Akčné a veselé Vianoce!

Prečo je reklama pred Vianocami taká dôležitá?

Keď vstupujeme do vianočného obdobia, všetci obchodníci a značky začínajú spúšťať svoje slávnostné kampane. Každý rok snažia maximalizovať svoje marketingové výdavky investovaním obrovských peňazí do svojich vianočných reklamných kampaní.

Dokonca, niekedy súťažia o to, kto urobí najobľúbenejšiu vianočnú reklamu. Výsledkom je, že napríklad britskí inzerenti minú v predvianočnom období približne 6 miliárd libier len na reklamu a každoročne sa táto suma ešte zvyšuje.

Prečo sú značky také ochotné investovať toľko peňazí do reklám?

Vianoce poskytujú príležitosť pre mnohé obchody zarobiť viac ako kedykoľvek v roku. Úspešnosť závisí aj od správneho času nasadenia reklamy. Vianočné reklamy by mali začať fungovať približne od obdobia sedem týždňov pred Vianocami. Úspech vianočnej marketingovej kampane môže mať krátkodobý aj dlhodobý vplyv na zvýšenie tržieb a ziskov.

Čím väčšia je popularita a povedomie generované reklamou, tým dlhší je dopad na značku. Napríklad známy obchodník John Lewis odhadol, že od roku 2012 sa jeho predaje zvýšili vďaka úspešnosti ich vianočnej reklamy o viac ako 35%.Výskum napríklad ukázal, že spoločnosti Sainsbury sa podarilo v roku 2014 vygenerovať zisk 24 libier za každú jednu libru vynaloženú na ich vianočnú reklamnú kampaň. Zdroj: creative-minds.uk.com

Čo ponúkajú akčné ženy?

Vašu reklamu vám vytvoríme na mieru – môže to byť reklamný banner, PR článok, súťaž, rozhovor s niekým s vášho tímu alebo tip na vianočný darček. Mnoho ľudí je pred Vianocmi nerozhodných a sú radi, keď dostanú tip na zaujímavú drobnosť pre svojich blízkych.

Banner – banner s prelinkom v štvorcovom formáte 300×300 je možné nastaviť na ľubovoľné obdobie a na zobrazovanie na hlavnej stránke.

Akčné ženy odporúčajú – sekcia v pravom stĺpci webu, ktorá je viditeľná pri každom prekliknutí na náš web. Jedna z akčných žien natívnou formou odporučí váš výrobok.

PR článok – je natívny článok, ktorý vzbudí zvedavosť užitočnými informáciami, a my do neho nenápadne dokážeme zakomponovať váš produkt. Príklad: Ako sa po lete dostať do formy?

Rozhovor – pripravíme zaujímavý rozhovor s niekým z vášho tímu. Príklad: Držíme sa hesla – radšej menej hračiek, ale o to kvalitnejších a zmysluplnejších

Súťaž – na webe vo forme článku a na Facebooku ako interaktívna súťaž s vysokým dosahom. Do budúcej nedele 1. novembra za polovičnú cenu, t.j. v cene 70 eur, aj s finančnou propagáciou postu na Facebooku. V prípade záujmu píšte na: redakcia@akcnezeny.sk.

Akčné tipy – váš produkt bude uvedený ako jeden z viacerých tipov v článku. Príklad: Tipy na darčeky pre dámy

Na výber sú tri balíčky

Balíčky môžete kombinovať a zvoliť si obdobie od 1 až 4 týždňov. Podľa výberu dĺžky spolupráce sa aplikuje množstevná zľava. Výška zľavy závisí od počtu zakúpených týždňov a balíčkov v období adventu.

Zľava na balíčky môže siahať až do výšky 40%!

Ak máte záujem, píšte na mail: obchod@akcnezeny.sk alebo nás kontaktujte na telefónne čísle 0918 433 476.

žiadne príspevky na zobrazenie